Antrenman için Koç arıyorum (İstanbul)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve martymfly tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. martymfly

martymfly Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    lorddiablo dogru diyorsun, zaten gittigim salondakiler inanılmaz derece para düşkünü adamlar ilk günden millete supplement tavsiye ediyor hatta geçenlerde steroid hakkında bisey sordum sozde hocaya, adam ayak üstü 6 aylık kür satmaya kalktı. olay bu kadar basit bazı hoca kıllıklilarin gözünde. neyse bu özel antrenor olayi da bi paradoks, dogru düzgün bi hocayla çalışmak istiyorsan belli bi parayı gözden çıkarmak lazım, ucuz olsun dersen hoca sallama pek, ucuz etin suyu kara olur muhabbeti. o yuzden bi sure kendim araştırıp calısıcam, arkadaşların tanıdık güvenebileceği hocalar varsa onlara danısicam ilerleyen donemlerde.

LordDiablo bunu beğendi.
  2. LordDiablo

LordDiablo Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bir çok tanıdığım farmakolog ve tıp hekimi var , stereoidler hakkında sorun olursa yanıtlayabilirim, lakin asla yapmayacağın şey sakın ama sakın bilmeden kullanma bunları, en azından ne kullanacağını ve yıkıcı yapıcı etkilerini bilerek kullan, Cross benefit denir buna, kıyaslamasını sen yap işine gelirse kullan, lakin stereoid denen ilaçların da yapıcı olması için en az 6-7 ay çok sıkı disiplin ile protein diyeti ve idmana sahip olman gerek ...Bundan önce kullanacağın stereoidler sadece yıkıcı etki yaratacak...

3. martymfly

martymfly Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    lorddiablo, steroidlerin nasil kullanilacagi hakkinda cok bilgim yok ama zararlarinin faydasindan cok oldugunu biliyorum o yuzden kullanmayi en azindan yakin donemde yani 1 yil icinde dusunmuyorum. yani steroid kullanmak ciddi bir risk, vucut gelistirmeden para kazanmiyorsan yani pro olarak yarismalar icin yapmiyorsan steroid kulanmanin bi anlami yok, dogal olarak yapabildigin kadar yap, ekstra gelisim icin vucudu riske atmak mantiksiz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:16 ----------

bu arada kendi mesajimda kendimle celisiyor gibi gorunebilirim ama steroid kullanirsam bunu pro amacla yani modellik yapmayi dusundugum icin kullanirim

LordDiablo bunu beğendi.
  4. LordDiablo

LordDiablo Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Primabolan Depot , Çoğu kişi için güçlü bir suplement lakin farmakolojik olarak bir ilaçdır bu nedenle stereoid denebilir, uzun vadede protein sentezini kolaylaştırıp iştahı açar, 8 haftalık bir kullanımda bir zararı olacağını sanmıyorum eğer vücut alerjik bir reaksiyon vermeyecekse :> Karaciğeri yeterli b vitamini ile takviye ederek kullanılabilir...Bence...

Bunun haricinde haklısınız

Sayfayı Paylaş