antrenman günlüğüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bhdrbjk1903 tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bhdrbjk1903

bhdrbjk1903 Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    mrb. beyler 7 aydan sonra tekrar vg ye başladım bugün 3. gün off gün evde çalışma programı ile ilk gün omuz yaptım 12x4 ten 5 kg luk dubmlelarla 2. gün triceps çalştım , şınav çektim paralel 2 demirden tutunarak ayakları içri çekip indir kaldır hareketi yaptım 3x6 şınav çektim eller birbirine yakın 8x4 son set dips vurdum 4x10 şuan omuz ve arka kolum tutmuyor :D ilk günlerin hamlığımı yoksa çok mu vurdm genelde 4x10 çok rahat yapardım da ^^, diyeceğim ağrıya karşı tedavimiz mevcutmudur.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş