Antrenman günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 23 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bugün nihayet spor hayatıma yeniden dönebildim.İlk antrenman günümdü.Ayrıca diyetinde ilk günüydü.Antrenman sırasında bi ara baş dönmesiyle karışık bulantı tarzı bir şey hissettim ama olsun yinede yeniden ter atmayı ve çalışmayı özlemişim.Güne sabah koşusuyla başladım.28 dakikalık koşudan sonra gölge boksu ardından kültür fizik hareketleri esnemeler.Bir bardak koyu kahveden sonra kahvaltımı yaptım.Kahvaltıda 2 yumurtadan omlet,peynir,domates den ibaretti.Kahvaltıdan sonrada bir fincan kahve içtim.Ardından midemi dinlendirmye başladım.Yaklaşık 2 saat sonra antrenman için salona gittim.
    İlk antrenmanım:
    15 dakika koşu
    pull up 2x12
    bench press 2x12
    leg press 2x12
    deadlift 2x12
    crunch 2x25
    15 dakika yürüyüş

Antrenmandan sonra ilk günü yorgunluğu ve diyetin getirdiği stresle evin yolunu tuttum.Günün ikinci öğününde pırasa yemeği,domates vardı.Yemekten yaklaşık 30 dakika sonra bir adet portakal tükettim.Ve günü yorgunluğu ile uykuya daldım.Akşam öğünü olarakda ızgara tavuk,fasulye,salata tükettim.Yaklaşık 2 saat sonrada atıştırma olarak patlamış mısır.Ve böylelikle ilk günü bitirmiş oldum.Bu arada ölçümlerimi yapmadım yarın giricem hepsini.

Sayfayı Paylaş