Antrenman Günlüğü ve Beslenme Programım (Öneriler)

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve emrahozsahin tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    92 Kiloyum, 10 gündür cardio ağırlıklı çalıştım. Hoca'dan program önerisi istedim aşağıdaki programı verdi sizce nasıl.. birde nasıl beslenmem gerekiyor acaba.. Hem zayıflamak hemde vucut yapmak istiyorum. Hedefim 75'e inmek. daha önce 108 den 92 ye inmiştim 2 ay ara verdim şimdi fitness salonuna yazıldım..

Aşağıdaki program verildi.. 4 gün olduğu görünüyor bunlar arasında 1 er gün ara vermem gerekiyormu, ayrıca ağırlıklar idealmidir..

Bunun haricinde beslenme için örnek bir program varmıdır.. Genelde ben çorba - salata - tavuk ızgara şeklinde besleniyorum, sebze yemeği, ara sıra patates, kuru fasulye tarzı yemeklerde yerim ama bilemiyorum nasıl beslenmem gerek. 20 kilo verdiğim dönemde hep bu şekilde vermiştim.

Sabah: yağsız veya yarım yağlı peynir, 2 adet yumurtanın beyazı, 6-7 adet siyah zeytin, domates, salatalık , şekersiz çay, 2 adet kepek ekmeği

Öğle: çorba, salata, tavuk ızgara veya sebze yemeği

Akşam: çorba salata, tavuk ızgara veya sebze yemeği

ara sırada ton balıklı salata yiyordum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:25 ----------

Altta bir madde daha varmış onu da yazayım

-Antrenmana başlarken 15 dk koşu bandı , çıkışta 15 dk bisiklet, 10 dk epileptik bisiklet.

Son düzenleme: 27 Aralık 2012
  2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ilk dikkatimi çeken şey;
    bacak programını hocan neden diğer bölgelerin olduğu günlerin sonlarına serpiştirmiş ki?

akıllıca bir iş değil bence.

bacak çok büyük bir kas grubudur ve ayrı bir gün olarak çalışmak en makuludur.

3. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    sanırım ellerinde bir program var herkese onu veriyorlar.. sitede kilo vermek isteyip birazda vücut yapmak isteyenlere uygun bir program bulamadım, herkes maşallah zayıf vucut yapıyorlar :))

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni başlayan birisi olduğun için tüm vücut çalışma daha iyi etki eder. Haftada 3 gün fullbody bir programa geçmeye çalış derim. Büyük hareketlere önem vermelisin. Starting strength programına göz atabilirsin.

Sayfayı Paylaş