Antrenman günü ve antrenman olmayan gün beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve LikeJaggeR tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben antrenmanın ve antrenmanın olmadığı günler nasıl bir beslenme uygulamamız gerektiğini merak ediyorum. Antrenmanın olduğu gün az çok biliyorum fakat antrenmanın olmadığı gün almamız gereken protein, karbonhidrat, kalori miktarı ne olmalı? Bunlar hakkında detaylı bilgisi olan varsa veya detaylı bir makale varsa çok iyi olur. Genelde evde otururum, dışarı falan pek çıkmam. Kısacası; Antrenmanın olduğu ve olmadığı gün beslenmede nasıl farklılıklar (her açıdan) olmalı.

2. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yok mu bir kaç bilgi verecek arkadaş?

3. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    kendin hakkında hiç bilgi vermemisin ama şöyle söylim off günlerdeki beslenmen antrenmn günlerindeki gibi aynı olursa iyi olur, ha Karbo veya yağ dan inip Protein alırsın fazladan sana kalmış, yağ azalt Karboyu azalt ama hiç bir zaman Proteini ihtiyacından az alma unutma kaslar dinlenirken büyür antremanda değl, ve kasların temeli protein dir ( kısaca özet ) :)

LikeJaggeR bunu beğendi.
  4. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    1.80 bot 66 kiloyum. Zayıf ama yağlı bir vücudum var(eskiden çok kiloluydum 3-4 ayda hepsini dengesiz bir şekilde verdim). Amacım da yağları yakmak. Genelde evde otururum. Hatta üniye hazırlanacağımı düşünürsek, hep evde oturacağım. Off günlerde karboyu azaltıp diğerlerini aynı bırakmam uygun mudur? Bir de genelde ant. öncesi karbo alıyoruz ya bunu off günde hangi öğüne vermeliyiz?

5. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    evet o şekilde yapabilirsin proteini düşürme ama karboyu düşür, akşam yemeğinde minimuma indirmeye çalış.bana kalırsa kahvaltıda alabilirsin tüm gün yakıcaksın zaten sabah kalkınca sana gereken enerji ihtiyacını da karşılarsın.karbonhidrat oranı düşük olan diyetlerinde genelinde halsizlik, yorgunluk ortaya çıkar

Sayfayı Paylaş