Antrenman esnasında baş ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve lensenn24 tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. lensenn24
    Offline

    lensenn24 Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2008
    Mesajlar:
    8
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Gakic adlı performans arttırıcıyı kullanmaya başladıktan sonra antrenman esnasında ensemin tam üstünden şiddetli baş ağrıları oluşuyo.Yaklaşık 2 yıl önce Creatin kullanırken de aynı ağrıları çekiyordum ama ilacı bırakınca ağrılar kesiliyo.Nedeni hakkında bilginiz var mı acaba.Teşekkürler.
     
  2. alpztrk
    Offline

    alpztrk Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2009
    Mesajlar:
    119
    Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0

    baş ağırıs için aklıma gelen birkaç şey var;

    antreman esnasında aşırı terleme yada susuz kalmak
    salonun havalandırmasının yetersiz olması
    antremandan önce yeterli protein ve karbo alımının yapılmamış olması
    tok karnına çalışmak
    aşırı sigara tüketimi
    tansiyon problemi
    kolestrol (özellikle baş arkasında ağrı yapar)
    metabolizmayı hızlandırıcı her türlü etken madde alımı
     
  3. lensenn24
    Offline

    lensenn24 Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2008
    Mesajlar:
    8
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tam nedenini öğrenmek için doktora gitmem gerekiyo o zaman.Teşekkürler.
     

Sayfayı Paylaş