Antrenman bilekliği alacağım görüşleriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozan1234 tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Arkadaşlar ben antrenmanda kullanmak için bileğe sarılan asıl amacı bileği korumak olan bileklikler var dışarlarda var ama kaliteli arıyor tam olarak işe yarıyacak .. internetten almayı düşünüyorum bilgisi ve elinde kaliteli olan bana sitesini atabilirmi alıcam.

www.hepsiburada.com/liste/ravel-deluxe-neopren-dura-strong-ayarlanabilir-parmakli-profesyonel-el-bilekligi-rv-8010/productDetails.aspx?productId=spordeltarv8010&categoryId=27079951

Bunu almayı düşünüyorum öbür sadece bileğe takılandan daha kullanışlı buldum bu arada 5x5 antrenmanı yapıyorum onun için uygundur dimi.

2. kaan24

kaan24 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    buna 10 lira vereceğine git 2 porsiyon tavuk pilav ye daha yararlı olur

3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Eldiven alırken dikkat ettiklerim: öncelikle avuç içine bakarım.O kısım kalın olmalı fakat eğer deri olursa ve de kalınlık da iyiyse hani çok ince değilse gerçekten süper.İkinci olarak bilekleri saracak bir dizaynı var mı?Bilekleri tutsun ki bilek burkulması yaşamayasın.Bu gösterdiğin ürün tamamen bilekleri tutmak için üretilmiş bir ürün.Fakat bileği de tutan bir eldiven alırsan az daha fazla para verip iki yönlü kullanım sağlarsın diye düşünüyorum.

4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Bence bileklik isine girme ellerim nasir oldugu halde hic kullamadim...neticede vucut bir bütündur...agirlik calisirken bileklerde calisir...

Sayfayı Paylaş