Antrenman Ağrıları ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Haytham tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Haytham

Haytham Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba arkadaşlar. Ağrılar hakkında bir sorum var. Göğüs, biceps, triceps çalıştığımın ertesi günü ağrı olurken, sırt ve omuz idmanlarından sonra bölgede ki yorgunluk dışında göğse göre çok az ağrı oluyor. Öyle ki sırt idmanında omuz idmanında hakkını vererek çalışıyorum. Özellikle göğüslerim bazen tişört giymemi bile zorlaştırıyor o derece ama Omuz ve sırt da böyle bir durum olmuyor bu durum normal mi ?

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Antreman şiddetine göre değişir bu durumlar.Omuz gibi küçük kas gruplarında çok tekrar uygularım ben(12 tekrara kadar),bazen süper setler girerim arka ve ön omuz olarak.Bu sayede yanma hissediyorum omuzlarda.Çok ağır kiloları temel hareketlerde yaparım büyük kaslarda.Sırt,bacak gibi.Daha iyi alır sırt az tekrar(6-8)sağlam negatiflerle bende misal.Omuz ama daha az kilo ama yanma hissi gelene kadar pumping.Sadece dambılla omuz press'te ağır girerim.Umarım bir emsal oluşturur.Yani bu uygulamaları yap omuz ve sırtta,bak bir var mı ağrı yok mu?diye kardeşim.Allah kolaylık versin.

alpaslanözden bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş