Antrenmanım ve Supplemant Kullanımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CalisCalis tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar daha önceden vücut geliştirmede alt yapım var ancak kilo alamayıp gelişim gösteremediğim için bırakmıştım.Mayısta tekrar başladım.
    Başlangıç ölçülerim:
    Omuz:114
    göğüs:98
    Bel:80
    Kol:29
    Kilo:62

Temmuzda yaptığımız ölçümde:
    Omuz:124
    göğüs:107
    Bel:93
    Kol:34
    Kilo:75
    Boy:1.85

Şuan Uyguladığım Program:
    1.Gün
    Barfiks: 4 x max
    Lat Enseye Çekiş: 4x12
    Lat Öne Çekiş: 4x10
    Dumbell Rowing: 4x8
    Rowing Karna Çekiş: 4x10

Leg Extantion: 4x12
    Leg Press: 4x12
    Leg Curl: 4x12

2.Gün
    Bench Press: 4x12.10.10.8
    İnche Press: 4x10
    Dumbell Fly 4x8

Alna Press: 4x12.10.10.8
    Push Down: 4x10
    Fransız tek Dumbell: 4x8

3.Gün
    Smith Machine Enseye: 4x12.10.10.8
    Dumbell Öne: 4x10
    Dumbell Yana Açış: 4x8
    Dumbell Banane: 4x12

Barbell Curl: 4x10
    Dumbell Curl: 4x10
    Hummer Curl: 4x10

Takviyeleri doğru zamanda kullandığımdan emin değilim kafamda şüphelerim var.
    Kullandığım supplementler:Nutrex Muscle Infusion protein,Gaspari BCAA 6000,Nanobolix Glutamine.
    Spordan 30-45 dk önce 3 tane Bcaa içiyorum,Spor biter bitmez glutamine ile karıştırılmış Protein tozunu içiyorum bir 20-30 dk sonrada 3 tane daha Bcaa alıyorum.Spor günleri Gece yatmadan önce 2,5 gram kadar glutamine alıyorum,sabah kalkıncada bir ölçek protein tozu içiyorum.

2. WildoneS

WildoneS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Türkiye

bende 4x8 olarak her bölge için toplamda 4 hareket yapıyorum. Programım yaklaşık olarak bu program gibi. Fakat şuan farklı bir hoca bana piramit olarak çalışmam gereken bir program yazdı.Antrenman bana daha basit geldi ve üstelik sırt-kanat gününde göğüs çalışması var? Sizce bu ne kadar doğru? Hacim kazanmak için daha az tekrar yapmamız gerektiği söyleniyor bu konu hakkında fikir beyan ederseniz sevinirim weightlifter

3. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Sporu bitirdikten hemen sonra glutamin ile bcaa yi ic..

Sonra protein tozunu icmen daha iyi olacaktir..

Bence 3 tablet az gelecektir miktari artirabilirsin ( kullanim tavsiyesi oyle olabilir ama idman sonu yaklasik 10 gr bcaa almak daha iyi olacaktir ..)

Beslenmeni bilmiyorum ama kilon az boyuna gore idman sonrasi muz veya kuru uzum yiyebilirsin.
    Eve gecince de yemegini yersin ..

Kolay gelsin...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:47 ----------

Gece yatarken de 2.5 degil 5 gr glutamin al ..

CalisCalis bunu beğendi.
  4. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    BCAA'yı spordan önce 3 spordan sonra 3 şeklinde alıyorum 6 gr olarak,spordan önce almayıp spordan sonra 10 tane mi alayım?

Birde bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra kas ağrılarım daha uzun sürer oldu.Örneğin sporu çarşamba günü yaptıysam perşembe günü çok az ağrı oluyor cuma günü ise çok şiddetli oluyor önceden böyle olmazdı.

5. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    Psikolojik olduğunu düşünüyorum kendini inandirmissin yok alakası yok dersen Belkide bcaa nin verdigi enerjiyle daha cok ivme kazanıyorsun ve Buda ağrı yapıyor herhalukarda sıkıntı yok cogu zaman eve geldigimde çatalı ağzıma götürmeye Halim kalmıyor.

Sayfayı Paylaş