Antrenmanım Nasıl ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Arnold Schwarzenegger-021 tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Arnold Schwarzenegger-021

Arnold Schwarzenegger-021 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 17, boy 180, kilo 70

arkadaşlar 4 aydır fitness yapıyorum ama programımda çok hareket olduğunu düşünüyorum bakarmısınız acaba.

Pazartesi: Göğüs Kası + Omuz. ---- Göğüs için 12 hareket. Omuz için 12 Hareket ----- 15*3 set

Salı: Kol Kası + Bacak ---------- Kol Kası İçin 13 Hareket. Triseps 14 Hareket. Bacak 12 Hareket ----- 15*3

Çarşamba: Göğüs + Omuz

Perşembe: Kol Kası + Bacak

Cuma: Göğüs Kası + Sırt

Cumartesi: Kol Kası + Bacak

Bunlara ek olarak 2 günde bir karın kası antrenmanım var.

Bu şekildede kas yapıyorum olmuyor değil ama çok kontrasyon bozucu oluyor hareketler çok olunca pump kaybı yaşıyorum. bana her bir kas için 4 hareket olsa yeter.

bu arada evde geliştiriyorum kendimi sadece bir çift dambıllarım var ona göre hareketler önerirseniz sevinirim :)

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş