Antrenörlük Belgesine güvenebilir miyiz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve caga tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bu salonlarda bizimle ilgilenen antrenörlük belgesi almış ağabeylerimize ne kadar güvenebiliriz. Gerek sağlık gerek doğru uygulama anlamında. Bu belgeleri almak için ne gibi kademelerden geçiyorlar ? En düşük seviye belgeyi almış kişi yeterli donanımı kazanmış mıdır ? yoksa bu tamamen hocanın kendi birikimiyle mi alakalıdır ?

Teşekkürler, iyi forumlar..

2. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    merabalar 2. kademe antrenörlük belgesinde ki sorulan soruları bu forumun bilincli kullanıcıları calısmadan rahatca yapar kücük boylu bir kitapcık param olaydı benimde almaya niyetim vardı

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bana göğüse 2. ayda 5 hareket piramit verdi hoca bu da beni düşündürdü biraz, o sebeple sordum. programımıda yarın paylaşıcam umarım tavsiye verenler cıkar.

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ben değil 1. ya da 2. kademe antrenörlerden, müsabık sporculardan bile emin değilim.

Türkiye'de spor ama içinde bulunduğumuz için biliyorum, özellikle v.g.nin çok amatörce, sistemsiz, başıboş yapıldığını düşünüyorum. Açıkçası kim neyi ne kadar biliyor hiç bilemezsiniz.

Belki podyumda TR de derece yapmış birisi doğru bir program yazamazken, hiç bir belgesi olmayan, dışarıdan baktığınızda bir şeye benzetemediğiniz biri bu konu hakkında çok doğru bilgilerle donanmış olabilir.

Sayfayı Paylaş