Antrenör arkadaşlar bana yol ve metod gösterebilir misiniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 01051977 tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. 01051977

01051977 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba antrenör arkadaşlar...
    Belki değerli vaktinizden ödünç alacağım fakat bu sıhhatli bir vücut ve bilinçli bir spor ile keyif için önemli...
    Yaşım 30. 19 yaşımda bu spora başladım ve ikinci yılımı tamamlayamadan askere gittim... geldiğimde kısa bir süre daha yaptım... egzersizlere dönem dönem devam ettim fakat istikrarı tutturamadım... shu çok iyi bir vücuda sahip değilim... fakat ilginçtir; şükürler olsun ki vücudum çabuk tepki veriyor ve çok kısa bir sürede istediğim gibi bir performans yakalayabiliyorum...
    Egzersizler sırasında bir ağrı çekmiyorum fakat kolit(bağarsaklarımdaki rahatsızlığımın adı. mc donald's da çalıştığım sıralar çok iyi bakıyordum kendime ve gainer kullanmaktaydım o dönem ve tabiki mc donald's fast-food ları... Mc'e açılan davaların da sebebi bu sanırım. "Sıhhatli bir yaşam için hazır yiyecek tüketmeyin") bazen beni rahat bırakmıyor ve göbeğimin iki panmak sol üst kısmında ağrı olmakta ve bu sebepten de apandisttimi almışlardı.(Çapa'nın karşısında, bir muayenehane de, Kerim özcan adlı bir aile doktorumuz vardı ve onun ilginç bir itirafı: "Çapa'ya karın şikayetinden gelen hastaların apandist teşhisinin %90'ında apandist çıkmıyor... ne ilginç değil mi?)
    Grafikerim ve malum sürekli oturmaktayım... bununla birlikte her sabah 15dk. hızlı yürüyerek otobüs durağına giderim ve otobüsten indikten sonra da çoğu zaman tekrar 10dk. yürürüm... Bu benim için bir avantaj ve bunu iyi kullanıyorum ve bir rahatsızlık hissetmezsem genellikle de yürürüm... ve hızlı...

Bir tek bu spora değil genel olarak (futbol hariç) spora insanlarımız hep bir özen göstermişler ve onu hayatlarından hep ayrı tutmuşlar... Bu günlük ihtiyaçlarımızın bir başka yönü aslında...Belki de benim bir dönem sıkıntılar yüzünden bu spora devam edemememin mazeretidir.... Money Money Money, Mr. Honey...
    Biraz göbeğim çıksa kendimden tiksindiğimi söyleyebilirim... ve bununla birlikte; karın kaslarımı güçlendiremiyorum anlattığım sebebim yüzünden...

Kilo: 83-88 arası(Aslında biriktirdiğim biraz yağım vardır bir kenarlarda)
    Boy: 178 cm

Evde; 120 cm. bar, 4X5 kg barbell, kemerim ve bilgim var. 2 aydır da devam ediyorum ve bu hafta sonu da barbell'leri çoğaltacağım ve hızımı aldıktan sonra da belki resimleri mi sizlerle paylaşırım...

Sonuç olarak sizden istediğim; Amino acid, ve protein tozlarıyla ilgili ve her daim yardım... (Bu arada bana yardım eden arkadaşlar, belki biraz bilgilenmek için sizi rahatsız edeceğim, mazur görün lütfen!...)
    Birilerine birşeyler ispat etmek gibi bir egoya sahip değilim,... aksine yardıma ve bilgiye açığım... Yalnız bu sporda değil her işte paylaşmayı öğrenmeli ve bildiğimizi sandığımız konuların bile kişilere ve de zamana göre yenileneceğini kabul ederek, hatalarımızı telafi ederek, daha iyi bir sonuca yönelmeliyiz...
    Diyet, destek, bilgi ve yönlendirmelerinizi bekliyorum...

2. 01051977

01051977 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yalakalık olsun diye değil BodyForumTR'nin gerçekten çok faydalı olduğunu belirtmek için hazırlayanlara teşekkür ediyorum... istediğim her bilgiye ulaşmak ve bildiklerimin ne kadar da az olduğu gerçeğiyle yüzleşmek ne güzel...
    Her bilgiye ulaşabiliyorum sanal da olsa... cevap yazmasanız da zaten bu bilgilere ulaşabileceğimi biliyorum bu forumda fakat bu biraz uzun süreceğe benziyor... işi ehlinden öğrenmek gerek öyle değil mi? Teşekkürler yardım eden herkese, sitede veya burada...

Bunları da eklemek istedim!...

Sayfayı Paylaş