Antrenörün verdiği program ve yağ yakma sorunsalı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve error tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. error

error Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba.siteye yeni uye oldu herkese iyi forumlar diliyorum oncelikle.2 hafta once bi salona yazıldım.antrenörüm bana ne yapmak istedimi sordugunda 'üzerimdeki yagı atıp birasda kas yapmak istiyorum'dedim.fakat hocanın bana verdiği programla nasıl yağ yakıcam bi turlu anliyamadım..programımı yazıcam eğer sizin bi fikriniz olursa antrenörün ne dusunduguyle alakalı yazarsanız sevinirim..

15 dakka bisiklet
    crunches bench 3*20
    hyperextension 2*20
    45 dereceeli c.b 3*15
    ayakta topla saga sola esneme 2*25
    sonrasındada butterfly shoulder lat machine ve scott curl var..

2. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    error öncelikle hoşgeldin.Programında 15 dakika kardio ile yağ yakma adına çok da fazla bir şey bekleme derim ayrıca hiçbir zaman kardio ile ağırlık idmanlarını aynı güne koymam ancak sabah erken saatlerde kardio yapma imkanım varsa akşam ağırlık idmanına girebilirim ben 1 saat kardio yaptıktan sonra ağırlık idmanından verim alamadığım için bunu yapıyorum sanada daha çabuk sonuç alabilmen adına 1 gün kardio bir günde ağırlık idmanı öneririm kolay gelsin.

yeşill ve error bunu beğendi.
  3. Patuhan

Patuhan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sabah kardio yapıp aksam 9 gibi ağırlık calıssak herhangibi bi zararı olurmu??

4. Patuhan

Patuhan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sabah kardio yapıp aksam 9 gibi ağırlık calıssak herhangibi bi zararı olurmu??

5. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    9da ağırlık çalıştığın zaman 10.30da falan karbo alman gerecek ki o saatte alınan karbo vücutta yağlanma yapar o yüzden geç saate alma ağırlık çalışmanı erken saatte koş ama illa salonda değil çık koş gel bulunduğun yerde aksamda cok geç kalmadan salona git 9a kadar yemek işinide hallet derim..(ayrıca off günlerde yap cardiyonu haftada 3 gün gidiyorsan 4 gün git o 4.günde sadece cardiyo ve bel hareketleri yap)

Patuhan bunu beğendi.
  6. LexJufen

LexJufen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi-İşlem-amatör sprinter
    akşam 9 dan sonra vücut yavaşlar...hem verim alamazsın hemde vücudu uyardığı için uykunu da bozabilir...

7. snatcher

snatcher Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda cok haklisin ben bu uyku sorununu uzun zaman yasadim sadece aksam 8den sonra gittigim icin gece 3e 4 e kadar uyku nedir bilmezdim neyse sonra hatami anladimda bundan dolayi aksam 6 veya 7den sonra salona gitmeyi uyugun bulmuyorum...

8. error

error Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrardan merhaba..3 haftalık bi periyottan sonra antrenorum yenı bi program hazırladı.bu programı sızle paylasmak ve yorumlarınızı almak istiyorum.

Eliptic 15 dakka
    Crunches bench(eğik) bacakları cekiş 3*15
    45 dereceli crib 1+1kg capraz mekik 3*10
    Saga sola esneme 2*30
    Barfikste bacakları yukarı cekıs 2*15
    Abdominal machine 2*25

ve bunun devamında da bench gross,incline gross,triceps,biceps le antremanım bıtıyor.. antrenorume gecen gunlerde bi oncek program ıcın 'programım da hiç kardio hareketi yok nasıl yağ yakıcam?' diye sordugumda 'bunlar sende kas yapıcak hareketler değil,sana göre kardiyo hareketleri,misal ben seni 1 saat kosturarak 200 kalori yakmanı sağlıcaksam bu hareketlerle 400 450 kaloriye cıkarıyorum' dedi..bu arada 3 haftalık sure zarfında 3.5 4 kilo verdim..antrenorumun soyledikleri ve yeni program hakkındakı yorumlarınızı bekliyorum..iyi gunler

Sayfayı Paylaş