antremanman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rhadamantys tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rhadamantys

rhadamantys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben futbolcuyum ağır kas yapmak istemiyorum ama kuvvetli olmak istiyorum kendime bir program yaptım ekleyim çıkarmak için eleştri yaparsanız sevinirim

12 dakika kondisyon bisikleti
    2x30 mekik
    2x15 ters mekik
    2x4 barfiks
    10 dakika kondisyon bisikleti
    2x20 mekik
    2x20 ters mekik
    1x4 barfiks
    2x50 danbıl ( sağ/sol)

önerileriniz veya yanlış düzenlediğim bişey varsa yorumlarınızı bekliyorum bugun başlıcam programa haftada 5 gün yatmadan 2 saat önce yapacağım.

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bu forumda '' ağır kas yapmak istemiyorum '' dan sonrası okunmaz arkadaşım. sanki istesen yapabileceksin

3. rhadamantys

rhadamantys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burası forum ne istersem yazarım bilen insanlar diye burdan yardım istedim nerden yazayım bankacılık finans forumlarınmı , bi program hazırladım futbolcuyum neyapayım hayvan gibi kas yapıp hantallaşıyımmı istediğim kasıda yaparım kimside bunu sorgulatmam beni tanımadanda bunları konuşmana izin vermem ayrıca forumda 2 başlık açtım soru sordum merak ettiğim sorular vardı tek cevap senin gibi bir kalınkafadan geldi siz insanlara yardım edip napacaksınız birbirine egolarınızı tatmin etmek için kaslı fotograflarınızı gönderin.

Sayfayı Paylaş