Antremanlar İçin Süper Bir Teknik

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bypiso tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bypiso

bypiso Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama bu konuda çok önemli bir teknikten bahsedeceğim. Çoğumuz, özellikle de bu spora yeni başlayanlar için antremanlar zevkin yanı sıra zorunluluk gibi gelebiliyor veya uzun bir süredir çalışıyor olmanıza rağmen, istediğimiz sonuçları alamak çok fazla gecikebiliyor. Antreman yapmayı sevmek ve kaslarınızın gelişim süresini kısaltmak için gizli telkin yöntemini denediniz mi? Bedenimizi beynimiz kontrol eder. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunduğu gibi, sağlam vücutta, sağlam kafada bulunur. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi için spora ihtiyacı vardır. Sporun öncelikli amacı yalnızca kilo vermek, kas yapmak değil, her şeyden önce beden sağlığını korumaktır. Ve profesyonel tüm sporcularcular şunu çok iyi bilirler ki: "Spor, kas dayanıklılığından önce zihin dayanıklılığını arttırır!"

Size aşağıda bir müzik vereceğim. Bu müziğin içerisinde dinlerken duyamayacağınız frekansta, bilinçaltınıza yönelik mesajlar var. Egzersizlerinizi yaptığınız her gün bu müziği günde en az 1 kez dinleyin. 21 gün sonunda vücudunuzun bu kadar kısa zamanda nasıl böyle kas yaptığına inanamayacaksınız. Müziğin içerisinde şu mesajlar var:

Spor yapmayı seviyorum.
    Bedenimi seviyorum.
    Bedenimi geliştirmeyi seviyorum.
    Bedenimi sağlıklı besinlerle besliyorum.
    Kaslarım her geçen gün güçleniyor.
    Düzenli spor yapma alışkanlığına sahibim.
    Egzersizlerime gerekli zamanı ayırıyorum.
    Egzersizlerime gereken önemi veriyorum.
    Spor yapmaktan keyif alıyorum.
    Spor yapmak, beden ve ruh sağlımı koruyor.
    Bağışıklık sistemim giderek güçleniyor.
    Egzersizlerimi severek yapıyorum.
    Beslenmeme özen gösteriyorum.
    Düzenli ve dengeli besleniyorum.
    Uyku düzenime dikkat ediyorum.

Ücretsiz müziği indirmek için link: http://k002.kiwi6.com/hotlink/yq3rg5t9ou/psikoses-spor_motivasyonu_telkinli_mp3.mp3
    (Telif hakkı içermez!)

DETAYLI BİLGİ İÇİN: Spor Motivasyonu Telkinli MP3 - PsikoSes | Telkinli Mp3 ve Kişisel Gelişim Forumu

tahirerkut bunu beğendi.
  2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Linkte müziğin vücut geliştirmede gücü %150-%250 arttırdığı söyleniyor bu çok ciddi bir iddaa . 100 kiloyla bench basan adam şimdi 150-250 kilo mu kaldıracak bu müziği dinleyince ? Bi denerim sonuçlari yazarım sen denedinmi
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2014 ---
    Şimdi bidaha baktm tespit edilmiştir diyor (güç artışi konusunda). Kanıt araştirma vs sunulsa daha inandirici olurdu

3. Yespliz

Yespliz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    güzel görünüyor. en azından aradaki hareket hızını sabitleyecek olan vurgu (bas) çok faydalı olabilir. pcye indirilebilir mi?

4. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    İlginç, denemek lazım gerçekten günde en az 1 kere dinleyeyin demiş fazla dinlesek bir zararı olur mu acaba

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  6. Yespliz

Yespliz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    yukarda tycolon'u kelime oyunuyla düzeltmişssin ve fakat herkes algıda yanılabilir. linkteki ibarede "Örneğin, vücut geliştirme sporunun insan gücünü %150 ile %250 arasında arttırdığı tespit edilmiştir." yazıyor. bu cümlenin müzikle bi alakası yok; vg sporu yapan biri, eskiye göre %150 ile %250 arasında daha güç kazanır diyor genel bir bilgi olarak.
    dolayısıyla müziği dinleyip 2.5 kat fazla benche yatıyim deme :)
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ocak 2014 ---
    "Spor Motivasyonu Telkinli Mp3, öncelikle sağlınız için spor yapmanız gerektiği konusunda sizi motive edecektir. Bu müziği, özellikle spor yaparken, tekrar moduna alarak sürekli dinleyebilirsiniz." yazıyor en altta.

Son düzenleme: 10 Ocak 2014
  7. bypiso

bypiso Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yespliz, benim açıklama yapacağım yerleri benden önce ve çok da güzel bir şekilde açıkladığın için teşekkür ederim. Sorusu olan arkadaşlara ben de vaktim olduğu ölçüde yardımcı olacağım arkadaşlar; aklınıza takılan noktaları çekinmeden sorabilirsiniz. ;)

8. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Düşünce gücünden sonra gizli telkin de çıktı demek. Dur bakalım daha neler görücez şu forumda. :)

9. sthammer

sthammer Guest

Muzikten ziyade telkin sozleri dikkatimi cekti, bilincalti hakkinda birkac kitap okumustum, bilincalti olumlu ya da olumsuz odaklandiginiz seyi size ceker ve bu nedenle pozitif dusunce onemli, iceriye ne yazarsaniz disarida onu yasarsiniz

10. Badmotorfinger

Badmotorfinger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Denedim ve motivasyonumu arttırdığını söyleyebilirim en azından eliptik bisiklet üzerinde :) ama zaten ben bu tarz müziklerde gaza gelen bir insan olduğum için ne derece doğru bir değerlendirme olur bu bilmiyorum:cool:

Sayfayı Paylaş