antremandan sonraki gün ağrı olmuyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve golddeno tarafından 6 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba başlıktada belirtiğim gibi antremandan sonraki gün ağrı olmuyor ama bir gariplik bazen ağrı oluyor mesela geçen hafta triceps antremanında herhangi bir değişiklil yapmadığım halde ağrı oluştu yani bu şu demek mi antremandan sonraki gün ağrı olmuyorsa gelişemiyormuyumbirde antremanı doğru olarak bitirdiğimizi nasıl anlarız birde ben antremandan yarım saat sonra 5 tane yumurta yiyorum birde diyolar ya basit şeker almalısınız örn. meyve suyu bu meyve suyunu antremandan hemen sonra mı alıcaz yoksa yarım saat sonra mı ?

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    antremandan hemen sonra kas kaybınıdurdurmak iin meyve suyu yerine basit şeker almalısın meyve suyu olarak üzüm suyu en iyi tercih olur.

Kas ağrısı olmamasının nedeni ya ağır kilolarla çalışmıyorsun hafıf çalışıyorsun yada hareketleri doğru yapmıyorsun yavaş kaldır ve kasın kasıldığını hissederek çalış ve ağır kilolarla çalış.

Programıda uzun süredir yapıyorsan aynı hareketlere vücut alışmışta olabilir.

golddeno bunu beğendi.
  3. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya aslında çalışabileceğim en ağır kiloda çalışıyorum ama bilmiyorum ya eskiden salona gitmeye hiç sıcak bakmıyordum ama artık salona gitmeyi düşünüyorum evde olmuyor bu iş ya

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Evde Çalışıyorsan Ağrı Olmaması Doğaldır Vücut Alışmıştır Programa Ve Ağırlıklara Salona Yazılmanı Öneririm Daha Yüksek Ağırlıklarla Vücudu Zorlamalısın.

Sayfayı Paylaş