antremandan sonra beslenmem böyle nasıl daha iyi hale getirebilrim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve devilemre tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    yaşım 19 2 aydır body yapıyorum vücudum şekillenmeye başladı bu benim çok hoşuma gidyor ama bazı sorularım var

antremandan 2 saat önce 1 tabak pirinç lapası yiyorum yanındada meyve suyu içiyorum antremandan sonra 2 tane yumurta haşlayıp beyazını yanında yaklaşık 60-80 gram arası lor peyniri ve zeytin yiyorum fındık ezmesi yiyorum birde yeni yulaf ezmesi aldım onuda antremandan sonra yemiyi plalıyorum bunların yanında meyve suyu içiyorum

sorum şu ne kadar doğru besleniyorum yaşım 19 185 boy 53 kiloydum çok zayıftım 2 ay içinde bu beslenme programıyla 60 oldum usain bolt'a benziyom yani o kdr zayıfım bu spro yapıncca da kilo almaya başladım hemde kas olarak beslenme şeklim ne derece doğru antreman sonrasında nasıl beslenmeliyim daha bilinçli bir şekilde yapmak istiyorum bu sporu

bench_O eatchickeneatchicken

2. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba..

Karın kasın 53 kiloyken nasıldı şuan nasıl ? Boyun çok iyi çünki

3. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    karın kasım 53 kiloyken belliolmuyordu ama 2 günde bir karın çalışıyorum karın kaslarım çok hafif belli oluyor bu benim çok hoşuma gidiyor boyum evt çok iyi hatta 185 yuvarlak esap olsun diye yazdım 187 aslında k

Sayfayı Paylaş