Antremandan sonra aşırı derece cinsel istek duyuyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve p0ntmercy tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. p0ntmercy

p0ntmercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel güvenlik
    Yer:
    Adana
    benim sorunum antremana girdikten sonra aşırı derece cinsel istek duymam acaba piskolojik mi dedim? ama sanmıyorum kendimi her şekilde denedim ama antremandan sonra gene aşırı derece istek duyuyorum. 2 saat sonra filan acaba bunun bana zararı olur mu ?

bide amino asitleri her hangi bir yan etkisi varmıdır böbreklere veya karaciğerde büyüme gibi ilerki yaşlarda bana sorun çıkartır mı biraz baktım ama bulamadım eğer varsa linkini gönderseniz yeterli

şimdiden her kese teşekkürler
    umarım yanlış yere açmamışımdır :(

Son düzenleme: 19 Ocak 2008
  2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Genelde tam tersi olur antremandan yorgun çıkarsın insanda cinsel istek filan kalmaz.Belkide antremanı hakkını vererek yapmıyorsun yani kapasitenin altında çalışıyorsun bu yüzden yeterince yorulmuyor olabilirsin.Bu sporla testesteron seviyesi artıyor genel anlamda ama antremandan hemen sonra bu artışı hisseden var mı acaba bende merak ettim..Amino asit gibi supplementlerde karaciğeri yorar öenmli olan bilinçli kullanım ve karaciğeri dinlendirmektir.

3. p0ntmercy

p0ntmercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel güvenlik
    Yer:
    Adana
    teşekkür ederim ama antremandan 2 saat sonra filan bu istek bende artıyor. askere gitmeden önce bi 4-5 ay yaptım bu sporu askerden geldikten sonrada devam ettiriyorum 5-6 aydır da yapıyorum antremanın hakkını verdiğime inanıyorum ne yaparsam yapim antreman beni yormuyor. mesala şöyle bir örnek verim size bench preste 50-60 kilo 4 set giriyorum ama bazen sınırı aşmak istediğim zaman ordakilerinde yardımıyla 80kg civarında deniyorum sadece bench için deil her harakette uyguluyorum ama genede yorgunluk hissetmiyorum. belki severek yaptığımdan olabilir

4. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    aynı sorun bendede var bende hemen antremandan sonra aşırı derece cinsel istek başlıyor eger masturbasyon falan yapmazsam gece uyku tutmuyor ...garip bir olay ben halen çözebilmiş degilim neden oldugunu

5. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Antremandan hemen son cinsel ilişkiye girmeyin arkadaslar en az bi 6 saat bekleyin , yıkıma neden olur . Vücut zaten yorulmuş kasları onarmaya çalışıyor bide bu şekilde vücudu yormak antremanı çöpe atmakla eşdeğer ( Forumda Flexor hoca demişti )

6. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    amıno asıt ve proteın
    karaciğeri yormaz .bilakıs tedavı eder .agır karacıger rahatsızlıgı gecırenlere .alkol den karacıgerı yaglanan ınsanlara .hepatıt gecırenlere .yuksek proteın dıetlerı uygulanır.

saygılar.

ozzers bunu beğendi.
  7. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Az çalışıyorsundur.

8. RoCk KoPaT

RoCk KoPaT Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MérZiF0n PoWéR HoUsE
    antrenmanda yeterince çalışmıosun galibaa çünkü ben antrenmandan sonra çok yorgun oluyorumm..Bırak cinsel isteği yürümeye bile eriniyorum :):)

9. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    bunun biraz psikolojik oldugunu düşünüyorum eğer bir ilaç alınmıyorsa...

10. Baykuş

Baykuş Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Testesteronun ant.dan sonra birazdaha arttığını düşünüyorum benimde ant. sonra libidom yükseliyor bence hiçte psikolojik değil, özellikle bacak çalıştıktan sonra falan çok hissettiriyor.

11. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    ben de yorgunlukla cinsel isteğin bir ilgisinin olmadığını düşünüyorum. yani antrenmandan sonra kimi zaman o günkü iş yoğunluğumla da ilgili olarak çok yorgun olabiliyorum ancak yine de testosteron salgısından sanıyorum cinsel istek o yorgunlukta bile feci olabiliyor. şaşırıyor insan bu yorgunlukta da mı diye :)

12. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    nike burdan karaciğer rahatsızlığı olanlara protyein diyeti uygulanır demişsin bu yanlışı nereden duydun diyeyim başka birşey demiyorum.

karaçiğer rahatsızlığı olana perhiz uygulanır ve basit şeker ve karbonhidrat takviyesi yapılır. takviye gıda ilaçla değil yanlış anlaşılmasın..

pain gain arkdaşım cinsel aktivideden sonra testo üretiminin düşüşe geçtiğini yazmış. arkadaşlar ben 21 yaşıma kadar bu yalanla büyüdüm rocky filminde silvester da kız arkadaşıyla müsabaka öncesi ilişkiye girmediğinden 21 yaşıma kadar bu yanlışı doğru bildim.

fakat yapılan araştırma ve deneyler bunun aksini ıspatlamıştır. bu forumda tersini söylleyen arkadaşlara kanıtlanmadan veya linki göstermeden yazmasınlar.

gelelim mercy arakdaşımıza, kesinlikle cinsel artış sözkonusudur. çünkü rahatlıkla söyleyebilirimki karın içi yağların erimiştir. buda organlarının rahatlamasına neden olmuş.karın içi yağlar öncelikle damar sağlığınızı tehdit ederek ereksiyon fonksiyonunda bir azalmaya neden oluyorileri dönemlerde ise testosteron düşüklüğü yaratarak cinsel isteksizliğe de açabiliyor testosteron düşüklüğü ayrıca kemiklerinizi ve kas yapınızı zayıflatıyor libido kaybı kadar sertleşme fonksiyonunuzu da azaltıyor.
    Bu nedenle bel çevrenizi erkekseniz 102 kadınsanız 92 cm altında tutmanız tavsiye edilmektedir en uygun ölçümlerin erkeklerde 94, kadınlarda 86 cm altında olduğunu hatırlatalım bu ölçülere yaklaşmak için doğru ve düzenli bir egzersiz programının şart olduğunu belirtelim karın içi yağlarınızı eritmek için mekikten daha fazlasına ihtiyacınız var aerobik aktiviteler özellikle haftada 3-4 kez yapılan 30-40 dakikalık yüksek tempoda yürüyüşler yağ yakmanızı sağlayacağı gibi iyi kolesterol seviyelerinizi de arttıracaktır böylece damarlarınız (penisinize gidenler de dahil) görevlerini tam olarak yerine getireceklerdir

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ağustos 2008
  13. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    insan da oluşan göbeğin %70 dışarda %30 karıniçindedir.

14. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Antremandan sonra cinsel arzunun üç sebebi olabilir: 1)salonda sexi sexi dolaşan fit vücutlu bayanlar! Ya da bilemem, belki de fit olmayanlar seni cezbeder. ben ağır bir antremandan sonra zaman zaman ihtidarsız olmaktan bile korkarım, çünkü cinsel uzuvum bana hiçbir tepki vermez. 2)Belki de duş alırken uyarıyorsundur. 3) body bulding antremanı aşırı önem verdiğin ve antremanı düzenli yapmak istediğinde ilk önce bu antremanı aradan çıkarmak daha sonra da kendine zaman ayırmak istersin. Sürekli zihnini baskı altında tuttuğunda antremandan sonra psikolojik ve zihinsel bir rahatlama olur. Bu huzur dolu ve sorumluluğu yerine getirmiş halinin doğal bir dışa vurumudur belki.

15. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    güzel yorum hehe..

16. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    salvadore_xp arkadaşımıza katılmamak mumkün değil bu cinsel istek sizin salondaki kızları ister istemez belki de bilinç altında ne biliyim süzmenizden kaynaklanıyor olabilir :) ama şunu da unutmayın millete spor testoyu arttırıyor derseniz bu kişilerin bilinç altında yatan düşünceyle ister istemez bak ben spor yaptım testo arttı diyerek cinsel istek duyması kaçınılmaz. her antremandan sonra boyle bir istekte duyarsanız vay halinize...

17. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    ben şahsen katılmıyorum, salvadore_xp'nin öne sürdüğü 3 sebep de benim için geçerli değil. açıkçası antreman salonumda -en azından- benim beğendiğim kız yok, belki öne sürdüğü 3. sebep olabilir derdim ama antremanlar bende öncesinde psikolojik bir baskı vs de oluşturmuyor, tam tersine antreman olan günlerde kendimi daha işteyken bile hevesli hissediyorum.

sonuçta benim için ancak şundan olabilir; antremanın bende oluşturduğu genel isteklilik ve azim duygusu, antreman sırasındaki efor ve vücut direnci, antreman bitince yapılması gereken bir şeyi yapmış olmanın verdiği rahatlama o şekilde de vücudumu etkiliyor olabilir. yine 3. sebebe benziyor gibi gelebilir ama aynı şey değil. böye açıklayabiliyorum anca.

ayrıca Gray Wolf her antremandan sonra olmuyor :) bu hafta biraz fazla yoruluyorum mesela. yoksa halimiz nice olurdu :)

18. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    dayandırdıklarınız sonucu pisikolojik demeye getiriyorsunuz bumu?

19. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    vücut da rahatlıyor antremandan sonra, aynı zamanda fizyolojik etki de vardır; ama kesin bilemeyiz tabi. bir yandan da Gray Wolf'un dediğine bakıyorum, gerçekten millete "spor yapınca testosteron artıyor" derseniz, ki ben de böyle biliyorum, insan farkında olmadan da olsa etkileniyor olabilir. bir de bu var.

20. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    sayın arkadaşım testosteronun nereden yüzde kaçının nereden ve nasıl üretildiğpini biliyorsun değilmi? %70 genetik. bende az mesela. 600-650 nd arası. bunun üretilme safhası uyku halinde %70 kalan %30 gün içinde özellikle cinsel aktivite sırasında max oranda artar. boşaldıktan sonra. araştır.

Sayfayı Paylaş