antremandan sonra çubuk kraker

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lubu tarafından 10 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bilenden yardım bekliorm.Sizce antreman sonrası çubuk kraker nasıl olur.Sonuçta karbonhidrat oranı ve kalori oranı gayet ii.Aynı şeklilde topkek vs içinde bu besin tablosu geçerli.Önerilerinizi bekliorm..

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bence antremandan sonra yanı en az 1 saat ıcınde bır sey yenmemelı cunkı vucudun butun kasları kanla dolucagı ıcın mıdede yemegı erıtmek ıcın ıhtıyac duycaktır yanı mıde erıtmek ıcın kanı toplucaktır buda kasların beslenmesını yavaslatıcak en az 1 saat bekle derım

3. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Peki Emrah başka konu acmadan benimde birkaç sorum olucakk .. Tabii yanıtlarsanız cok sevinirim ..

Antrenmandan sonra bize yağ yerine vucuda kasın ihtiyacı olucak bir besin önerebilirmisin .. Mesela antrenmandan 1 saat sonra şunu yerseniz kaslar daha iyi beslenirr .. ( tabi yag depolamak istemiyoruz )

Teşekkürler ..

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    tamamen proteın agırlıklı yıcek ornegın. tavuk,balık yada whey proteın ıcecegı eger kılo almak ıstersenız yanında karbonhıdratlı bır sey daha yıyın

5. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Teşekkürlerr ben cevabımı protein olarak aldım :) Kilo almak son düşünecegim iş ...

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Aşırı derecede çubuk kraker istiyorum canım bu aralar tuzları sıyırarak 2-3 paket yemenin bir sakıncası olurmu sizce yağ oranı çok düşük

7. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    haribo altın ayıcık nerdeyse antreman sonrası için üretilmiştir...bu klonu daha önce de konuşulmuştu...keşke araştırsaydın ama çubuk krakerden topkek ten daha çabuk kana karışacak birşeye ihtiyacın olacak...ayrıca antremandan bir saat sonra yiyeceğin şeyin kas kaybına nasıl mani olacağını anlamadım....
    kısacası antremandan sonra hızlı sindirilen bir karbo..iki saat sonrada bol protein....ve ayarını iyi yaparsan yağ almazsın....

Sayfayı Paylaş