antremandan önce kahve ve yeşilçay karışımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cimbomofa tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cimbomofa

cimbomofa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iyi günler dilerim herkese, sorum şöyle ben antremandan 1 saat önce kahve ve yeşilçay karıştırıp içiyorum ve antramandan 10 dakika öncede hardline likit karnitin alıyorum antreman esnasında ise limonlu su tüketiyorum yağ yakayım derken fazla mı karıştırıyorum bunun bi zararı olurmu önerileriniz nedir acaba???

2. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Antremandan 20-30 dk likit karnitin atarım üstüne nescafe içerim gayet iyi oluyor. Am sen biraz abartmışsın sanki. AntremN sırasında greyfurt ( içinde karnitin olduğu söyleniyor) limon ve su karışımı içen arkadaşlarım var ama antreamanda şekerleri düşüyor diye tüketiyorlar.

cimbomofa bunu beğendi.
  3. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    bence hic bir zarari olmaz, bir bardak kahvenin kafeini, bir sallama yesil cay, tamamen zararsiz bir aminoasit olan karnitin ve dogal besin limon dan hic bir zarar gelmez, ha asil faydasi olur mu dersen tartisilir

kafein metaboilzma hizini artirir, kimileri yasal uyusturucu der, piyasadaki yasal termojenik yag yakicilarda ornek animal cuts 1 kapsulunde 2 bardak kahvedeki kafein var, yesil cay deuretik bir madde yani idrar sokturucu, yag yakici ozelligi ispatlanamis degil, l-karnitin ise forumda okursan kimisi faydali der kimisi bir ise yaramaz der. aciklamasi uzun yag asitlerini mikondirlere tasiyip yag yakimini destekler, limon ise tamamen dogal ve diyetlerde sabahlari onerilen bir besin

sonucta dozlari abartmiyorsan zarari olmaz buyuk faydalar saglar mi, hic yoktan iyidir, en azindan kafein metabolizma hizini artirdigi icin idman onceleri tavsiye edilir, ben de kullaniyorum, bir bardak sert aci sekersiz kahve iyidir

cimbomofa bunu beğendi.
  4. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ders çıkışı gittiğim için sıcak su bulamıyorum.En küçük poşetlerde 25 kuruşa satılan nescafe classic alıp yiyorum su ile birlikte, etkisinde azalma olur mu?

cimbomofa bunu beğendi.
  5. cimbomofa

cimbomofa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben spora başlayalı 8 ay oldu 118 kilodan 90 kiloya düştüm ve şuanda yağ oranımı dahada düşürmek için bu şekilde bi sistem uyguluyorum ağırlık olarak kaslanma başladığı için artık teraziye küstüm tartılmıyorum yani :D karnitinin faydasına gelince bende bazı yerlerde faydasının olup olmadığı konusunda belirgin bi fikire rastlamadım ama bana soracak olursanız yağ yakmak i,çin mükemmel bişey kulaktan dolma bilgileri dinlememek lazım ben tükettim ve faydasınıda çok gördüm.Cevaplarınız için teşekkür ederim :)

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

Şekersiz olanları alıyorsan sorun yok. Bende sıcak soğuk bulamadığım için buz gibi su ile içiyorum ama iyi karıştırmak lazım daha hızlı etki etmesi için.

Ben şayet evde olursam dediğinizi yapıyorum uzun süredir. Yeşil çay ve 4 kaşık kahve içiyorum 20dk önce spora gitmeden. 30dk önce de karnitin içiyorum. Ama salonda içtiğim suya bir şey karıştırmıyorum pek gerek yok gibi ona :)

Sayfayı Paylaş