antremanda sünger

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fırat 26 tarafından 8 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ben burda resimler bölümünde bi arkadasın barı süngerle(bildigimiz sünger)ile tutup çalısdıgını gördüm.bunun sebebi nedir

süngerin avantajı nedir :?:

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    kalın tutuşla ilgili ince barla çalışmayı pek önermiyorlar

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kalın tutuş önkolları daha fazla zorlar, böylece hareket bir nebze zorlaşır ama önkolların gelişimi açısından muazzam faydalı.

4. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bende bir elemanda görmüştüm bu sünger olayını ama kusura bakmayın yukarıdaki ince detayı yakalayabilecek biri oldugunu sanmıyorum bana daha ziyade pintiliğinden gibi geldi bir eldiven almaz böyle uğrasır hadi ordan demeyin kar eldiveniyle çalışan adam bile gördüm en azından benım bulundugum ortamda yorum sizin

5. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    aslında kar eldiveni çok hoşuma gitti...

aslında kar eldiveni çok mantıklı; şöyle ki; normal sporcu eldivenleri, deri-parmak gösterenlere sinir oluyorum!!! :x ÇÜNKÜ ben antreman yaparken bazen tuvalete gitme-küçük abdest ihtiyacı duyarım; eldivenı çıkarsan bir türlü çıkarmasan bir türlü, ÇÜNKÜ eldiven bır ıslandı mı? hem kokuyor, hem de boyası iz yapıyor, onun için 2 eldiven attım çöpe, eldiven de kullanmıyordum şimdi de ağır çalışıyorum, ellerim nasır tutmaya başladı, sünger de pratik değil, elimden kayabilir, konstrantremi bozabilir AMA sağol edobey, o KAR Eldiveni tam bana göre! Yaşasın!!! :) hem ellerim terlese bile, sorun değil; koltukaltı değil ya! hem terlemesi daha iyi-yağ yakıcı... :) hem ıslansa bile hiç farketmez, bu kar eldiveni, karların arasında... :) öyle nazik deri eldiven değil, hem ayrıca artık nasır da yok... concentration curl var!... :)

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kar eldiveni ha koptum yav

Bende sünger kullanırım hem elim hava alıyo hem pratik fakat mutlaka bilekleride sararım

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Hahah ben eskiden salonda aletleri kaymasın diye üzerine koyukları süngerlerle tutardım barları. Hakkaten pintiymişim. Şimdi hiç kullanmıyorum. Odun gibi oldu eller.

Sayfayı Paylaş