Antremanda Guc Dususu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve whatismatrix tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 1 haftalik agir grip ,faranjit sonrasi 3 gun ise gidemedim , antibiyotik kullandigimdan ve yattigimdan dolayi creatine ve protein almadim ozellikle , antibyotik zaten bobrekleri ve karacigeri yordugundan, daha sonra bir sonraki antremana basladigimda bench de bariz bir kilo kaybi yasadim acaba kullanmadigim creatin ve protein etkisimi , beslenme den mi kaynaklaniyor gorucez , sizin basiniza geldimi boyle bir sey hastalik sonrasi acaba ?

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Hastalık ve ıdman eksıklıgı nedenıyle olabılır..Bırde creatın gıbı bır urun kullandıgını ve hastalık suresınce bıraktıgını dusunursek normal..Creatın zaten yukleme yapılır yanı ara verdıkten sonra tekrar aldıgınızda 1 gunde etkı etmez 1 hafta gıbı bır surede tam verım saglar dıye bılıyorum..Sonuc olarak bence duzelırsın..

3. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bende oyle dusunmustum umur35 , ortalama 5 6 gun idmandan uzak kaldim sonucta , 5 6 ay degil , tabi hastalik suresince duzgun beslenemedim , istahszlik ve bogaz agrisi yuzunden ...

Her ne kadar benim creatin cell mass olsada yukleme gerektirmeyen zaten uzerinde bile tam etkiyi 1 haftadan sonra alirsiniz falan yaziyor , aldigim protein , creatin ve tabiki beslenme ile neler oluyormus simdi daha iyi anladim ... tikir tikir yaptigim setlerde bariz zorlandim yardim aldim ...

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sen yınede zorlandıgında yardımını al max calısma hemen sakatlanma..

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    whatismatrix, kendini iyi hissetmen hastalığın tamamen temizlendiği almaına gelmez antibiyotik falanda kullanmışsın. Bence 5-10 gün sonra ance eski haline döner vücut. Vücuda biraz zaman tanı, geçer. Kendin de "Ağır" grip geçirdim diye yazmışsın zaten;). Ağır antrenman yapabilecek duruma gelene kadar düşük ağırlık çok tekrar yaparsın hem böylece sahalardan uzak kalmazsın:) hemde kan dolaşımı olduğundan daha çabuk toparlanırsın. Geçmiş olsun....thums:

6. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    zigbog sana katiliyorum , biraz vucut toparlansin bakalim , malum insan hastalaninca yeme duzeni ,uyku duzeni hersey bozuluyor :)

Sayfayı Paylaş