Antremana yine basliyorum, yardimlarinizi bekliyorum..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve basoda tarafından 7 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    ben bu aralar antiramandan cok sovumustum amma gene cidi bir sekilde baslamak istiyorum ben 1 senedir b.b yapiyorum amma sade 4-5 kg aldim sizden ricam bana güzel bir program yapaniz
    protein
    kratein
    var
    simdide amino almayi d¨sunuyorum
    2000 mi 2222 alayim
    simdiden tsk

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Simdiki programin nasil ?

Bu spor sabir ve devamlilik ister 3 ay birakip sonra uc calisma ben bunu cok yaptim bi yere varamazsin...

Sana daha öncede link vermistim.. amino 2000 (prolab) bodyman.dk sitesinden... kendim aldim ve 3 hafta oluyor biteli baya faydasini gördüm... sabah 6 antreman sonrasi 6 yatmadan önce 6 tablet aldim. 3 kilo aldim..

3. Guest

Guest Guest

Belli bir süre Protein ve creatin ile kendi vücut sinirlarini zorlamalisin. Simdilik bu dogal yöntemle sinirli kal ve basarini dene.

Aminoasitler simdilik sana gereksizdir. Kendine Whey protein tozu al ve bunun yaninda creatin ile 4 haftalik kur düzenle. Sonra 4 hafta ara ver ve tekrar 4 hafta ayni sekliyle kur düzenle. bunu 6 ay boyunca yapman dahilinde gayet olumlu sonuclar alabilirsin.

1.ay 5g creatin
    2.ay bos
    3.ay 8g creatin
    4.ay bos
    5.ay 10g creatin
    6.7.8.9.ay bos

10.ay 10g creatin
    11.ay bos
    12.ay 12g creatin
    13.ay bos
    14.ay 15g creatin
    15.16.17. ay bos

Bos oldugun günlerde Whey proteine ara vermemelisin. Takviye olarak dönem dönem B12 vitamin injeksiyonunu kullanabilirsin. Yada yine dönem dönem HMB gibi destekleyici maddeleri alabilirsin.

Bu 17 ay deneyimden sonra 10 kilo bir hacime ulasman mümkündür. Sonrasi allah kerim derim.

Sayfayı Paylaş