Antremana yardımcı ilaç

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve crazyblast tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. crazyblast

crazyblast Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Ben 2 aydır body bulding yapıyorum haftada ortalama 5 gün antreman yapıyorum çalışmalarıma başlamadan önce 59 kilo idim şimdi 62.5kiloyum bu arada yaş 17 boy 1.73 kas olarak görünüş olarak çok değiştim çok geliştim bundan çok mutluyum salondaki hocayla konuştum sen ürün kullansan çok iyi olur dedi bu arada salona başladıktan sonra yiyeceklerime dikkat ettim fast food fazla yemiyorum hergün süt meyve falan yiyorum son olarak sizden yardım istiyorum ne yapmalıyım bu konuda ürüne başlamalımıyım bana bir yol gösterin

2. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Kişisel düşüncem.3 aydan önce supplement çok önerilmiyor.Benimde tavsiyem o yönde.Doğal yollardan en azından bir veya iki ay daha beslenmeye devam edin.Eğer gerçekten ihtiyaç duyarsanız supplementlere başlayın.

3. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    1.si onlar ilaç değil...:)
    2. side ilk 2-3 ay hiç bir şey yemesen bile vücut yapın değişebilir ama Dikkat ! bu andan sonra vücut extra proteine ihtiyaç duyar,yani 4-5 öğünden bahsediyorum bol proteinli. Aynısını ben yaşadım çünkü ilk 3 ay süperdi,onun akabindeki 4 ay tek gram kas alamadım. sana da aynısı olmasın.beslen.

protein tozu al.

4. crazyblast

crazyblast Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben bu konuda bilgisizim nasıl yapmalım daha açıklama bilgiler istiyorum

Sayfayı Paylaş