Antreman !!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve IRON MAN tarafından 21 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    Anteman denilince akla ya Spor salonuna Gidip 1-2 saat geçiriim bu gün canım istemiyo ama küçülmiyeyim gibi düşünceler vardır bazen. Bunlar Çok yanlıştır Eğer belirli bir amacınız varsa İyi beslenmeli , iyi uyumalı ,ilaç kullanıyorsanız bilinçli olmalı ve yaptığınız Antremanın hakkını vermelisinizki bunlar bir kombinedir ödülünü alın. Bana Genelde Nasıl anterman yapayım hangi hareketleri yapayım diye sorarlar. Ben ya 1 ay şu programı yap , işte 1 ay üst gögğüse ağarlık ver sözünü karşı buluyorum. Ben örneğin göğüsmü yapıcam ilk gögüs antemanında lt ikincisinde üst yapıyorum ve devamlı programımı değiştiriyorum böylece yaptığım hareketler de beni sıkmamış oluyor spor salonuna giderken isteksizlik hissetmiyorum. Antreman Vücutcular için yüksek ağırlıkla yapılmalıdır bence ama yüksek ağırlık derken şunu da belirteyim hareketi yani kas kütlesini tam çalıştırmıyacak kadar ağırlık hem sizi sakatlar hemde haybeye yapılan zaman geçirme olur. Anterman için bilinmesi gereken hangi hareketler hangi kas guruplarını direkt olarak çalıştırır ve doğru yapılmasıdır. HERKESE IYI ANTREMANLAR DILERIM....

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    teşvik edici mesajınız için çok teşekkürler...

3. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    Rica Ederim.

Biz sporcuyuz. Biz ukala , bencil , kendini düşünen insanlar olmamalıyız tabiiki bildiğim konularda kişilere yardım edicem eğer yardım olmazsa biz olmayız biz olmazsak Türkiye olmaz. Biz Türküz , Bizler insanız. Yardım istiyene her zaman. Herkesi öpüyorum....
    Bu arad Bende Sana teşekkür ederim bu ince davranışından dolayı....

Sayfayı Paylaş