1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Antreman Yardım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve adriano123 tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. adriano123

adriano123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam
    ben 8 ay önce kilo almak amaçlı spor salonuna kaydoldum.6 ay kadar çalıştım.boy 189 kilo 82.Daha önce 85 e kadar çalışmıştım ama ara verince tekrar kilo verdim.ecto vücüt tipine sahibim ama 2 senedir yemek yeme konusunda kendimi aştım.artık beslenmeye de dikkat ediyorum.ama bu altı ay da dinlenme olayına dikkat edemedim.günde 5.5 6 saat uyuyabildim.
    ayrıca salondaki hocalarda hiç yardımcı olmadı duvara astıkları çalışma programlarına uymamı söylediler,o kadar bilgisizler ki bi tanesi bana omuz yerine sırt çalıştırdı.kafa_beslenme diyorum bana günde 15 tane yumurta ye diyo.defalarca yardım istememe rağmen kestirip attılar.salonda çalışan arkadaşlardan bilgi alarak çalıştım.
    neyse artık evde çalışacağım.evde dumbell,kırık bar,düz sehpa (bir ayağı indirilip mekik tahtası da olabiliyor) ve bisiklet mevcut.önümde de rahatça çalışabileceğim ve dinlenebileceğim 2.5 ayım var.bu altı ayın üzerine sıkı bi aylık çalışma işe yarar diye düşünüyorum.ve sizden antreman tavsiyeleri istiyorum çünkü bilinçsizce çalışınca olmuyor.
    bi de sakıncası yoksa kas gruplarının ismini yazarken hangi bölge olduğunu tarif ederseniz çok sevinirim çünkü biceps ve triceps dışında pek bişey bilmiyorum:D
    buraya kadar okuyup bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim,anteman tavsiyelerinizi bekliyorum.
    fotolarım aşağıda
    http://img244.imageshack.us/img244/3346/n2en9.jpg
    http://img244.imageshack.us/img244/2258/n2kv0.jpg

yandan iğrenç görünüyor:D
    http://img244.imageshack.us/img244/8742/yan1in0.jpg
    http://img244.imageshack.us/img244/9787/yan2yc9.jpg
    idealimdeki vücut
    http://img50.imageshack.us/img50/1900/ryanreynolds0pzex2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Temmuz 2007
  2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde_dumbell_ile_al_ma-t8567.html

buradaki adres sana yardımcı olacaktır. evde nasıl çalısabileceğin konusunda.
    uzun boylu ve ince kemikli olanların ölçü kazanmaları kuşkusuz daha uzun olabiliyor ama sabırla ve iyi bir beslenme ile bunu aşabilirsin. Vucüt geliştirme bir yaşam biçimidir.Kısa zamanda uzun yol almayı beklememelisin.Kolay gelsin thums:

3. adriano123

adriano123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burakula01 teşekkürler bugün evde o programın 1. gününü uyguladım.ama bende sehpa ve z bar da mevcut ve daha farklı çalışmalarda yapabilirim diye düşünüyorum.
    o programda bacak ve karın bölgesi için bi çalışma yazılmamış.müsait olduğun bi vakitte bana o programdan daha ayrıntılı bişeyler yazarsan çok sevinirim anlattığım gibi salonda bana kimse yardımcı olmadığı için salondan soğudum ve bıraktım.sanki boşa çalışıyorum gibi geldi.
    antreman tavsiyelerinizi bekliyorum.

4. adriano123

adriano123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme olarak ne önerirsiniz,spor yaparken su yerine vitamin ve mineral tozunu attığım sıvıyı kullanıyorum,besin olarak protein tozu olmama gerek varmı?

5. HARD CHILD

HARD CHILD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu işin en büyük bölümü yanı %60 -70 beslenmeden geçer beslenme de protein agırlıklı olmalı eger beslenmen iyi ise toza gerek yok nasıl beslecegin konusunda forumda beslenme bölümünde gereki açıklamalar yapılmış onlardan ögrene bilirsin 15 yumurta diyede bi olay yok hem 15 yumurtanın eger yersen sadece beyazını ye sarısını yeme forumda aradıgın gerekli tüm biligiler mevcuz biraz araştırırsan bulabilirsin bence salon imkanın varsa salona git burdan aldıgın biligilerle ant da yapabilirsin başarılar ..

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Resimlerinden 2. ve 3. olanları çıkardım havlu ile çekilmiş resim koymak yasaktır resim eklemeden önce resim ekleme kurallarına bakmanızı tavsiye ederim ayrıca başlığınızda forum kurallarına aykırı ''yardım''

7. adriano123

adriano123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor özür dilerim hemen forum kuralları ile ilgili bölümü okuyacağım.başlığı da değiştirebilirsen sevinirim.
    Hard Child,yorumların için teşekkürler.sabahları 3-4 tane yumurta akı
    öğlen de tavuk göğsü yada ton başığı ile protein ihtiyacını karşılamaya düşünüyorum.aslında kebaçılardan çıkmadığım için protein takviyesi problem olmaz :) 6 ay salona gittim ama izmir bornova daki en iyi salon olmasına rağmen antrenörler çok ilgisizdi bıraktım artık orayı.zaten işim gereği salona vakit ayıramıyordum evde gerekli donanıma sahip gibiyim 2.5 aylık yaz periyodunda gerekli boş vakti yakaladım ve en iyi şekilde yararlanmak istiyorum.ben sırtımın çok zayıf olduğunu düşünüyorum.vücudum önden fena değil ama yandan çok kötü duruyor bunun için ne çalışabilirim

Sayfayı Paylaş