Antreman Yardımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BurakAcikel tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BurakAcikel

BurakAcikel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba daha önce konu hakkında biraz araştırma yaptılar ve bu forumu çok övdüler bende yeni kayıt oldum.
    Yaşım 17 Kilom 55 Boy 1.70. Yaklaşık 2 aydır BB yapıyorum. Spora kilo almak için yazıldım ve öğrenci olduğum için yemek listesini harfi harfiyen uygulayamıyorum ama size yinede burda belirtebilirim.
    Sabah : Yumurta Tam, 1 Bardak Süt, 2 Dilim ekmek, 50-60 gram arası peynir yarım yağlı
    Öğlen : 100 gr Tavuk ve Pilav yiyorum ( Haftada 2 kez 160gr Ton Balığı yiyorum)
    Ara Öğün : Spora gitmeden 1 saat önce yulaf ezmesi
    Spordan Sonra Yarım Saat içinde : Ya Ton Balığı yada yine Tavuk + Makarna veya pilav.
    Akşam Yemeği : Yine Karbonhidrat ağırlıklı besinler ile besleniyorum.
    Omuz : 103
    Göğüs : 89
    Kol : 28
    Bel : 74
    Bacak : 45

İlk 2 ay sporda istasyon programını uyguladım ve şimdi yavaştan bölge bölge çalışmaya karar verdim ama bu konu hakkında pek bilgim yok sizden bu konu hakkında yardım bekliyorum. Çalışma günlerim Pazartesi Salı Perşembe Cuma

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş