Antreman sorunu

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve yigit64 tarafından 7 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    Sevgili forum üyeleri ben haftada 3 gün pazartesi çarşamba cuma kick boksla ugraşıyorum ve antremandan sonra Bb yapıyorum ilk 3 ay çok iyi bir gelişme sagladım. 4 kilo verdim gögüs kaslarım genişledi kollarım 4 cm genişledi 35 cm oldu yaptıgım spordan dolayı hepsinide çalıştırıyorum zaten. fatak bu son 2 ayda kollarımda bir gelişme göremedim bunu aşmak için ne yapmam gerek setleri arttırmak olabilirmi. ayrıca bir kolum digerinden ince ona ne yapmam gerek bana vereceginiz a dan b ye bir program verebilirseniz çok mutlu olucam

yaş 17 1.70 boy 64 kilo.

2. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    bana bir program önerirseniz sevinirim.

3. Merdo

Merdo Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    100 tekrarlı setler yap 10 tekrar yap ara ver.Dumbel curl ve hammer curlda yap bunu.

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    441
    Ödül Puanları:
    73
    kickboks antrenmanından ayrı günlerde agırlık çalışmanı yap. haftada 2 gün agırlık çalışırsan daha faydalı olur. hep söylüyorum yine söyliyim. bir vucutcunun 1 haftada yaptıgı antrenmanı biz boks, kickboks ile uğraşanlar 2 haftada yapmalıyız. bu çalışmalar yaptıgımız sporun önüne geçmemeli sadece yaptıgımız spora uygun bi programla destek olmalı.
    antrenmanlarda genellikle az agırlık çok tekrarlar yapılmalıdır zaman zaman tekrarları azaltıp agırlıgıda arttırabiliriz.
    kollarınızın gelişmediginden söz etmişsiniz kolların gelişmesi için vucudun diger kas gruplarınada fazlasıyla önem vermeniz gerekir.

yigit64 ve draft bunu beğendi.
  5. taskin90

taskin90 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kanımca yasadıgın sey cok normal vucud agırlık calısmaya basladıgında bıkac ayda zaten normal olan sevıyeye gelır yanı bunun ıcın vucut cok zorlanmaz ılk 3,4,5 ayda gelısmenın hızlı oldugu bı gercek kı bu ayların sonunda gelısme bıraz yavaslar cunku artık vucudunun normal halının uzerıne tuglaları ınşaa etmeye basladıgın zamandır normal hale getırmekten daha zor olucagı bariz kı cogu v.g ci bu yavas ılerlemeden sıkılıp bu sporu bırakır kan ter gözyası devam et gelısme sonunda fazlasıyla gelıcektır;)

yigit64 bunu beğendi.
  6. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    Cok tesekkurler J.claude.er Usta ddgni ypicm Taskin90 snada ck tskkr edrim pes etmk yok:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:02 ----------

Cok teskurler j.claude.er merdo taskin90 usta ddklrinizi yapcam

7. Merdo

Merdo Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Kısaltmadan yaz kelimeleri.Türkcemizi bozma,tamam mi arkadasim?

8. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.331
    Ödül Puanları:
    123
    temel sorun şu:

ilk başlangıç olarak ağır bir yol seçmişsin...3 aylık sürede "vg + kb" ...tabi, antrenman programını yoğun olarak düşünüyoruz...ağır gelebilir...tabi içerik de önemli...)

eğer illa da aynı gün yapacaksanız ,vakit yoksa "vg 'yi antrenman başına alın ve 15 dakika dinlenmeden sonra "kb" ye başlayın...

9. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    Merdo arkadasim 2 gundur netim bozuk telefondan girdigim için öyle oldu telaşlanma Merdo arkadasim Saolasin ercan Gürgöze ustam dediklerinizi uygulucam daha önce kick boks antremanı baska gün bb baska gundu dinlenemiyordum cok yoruluyordum sonra aynı gün yapmaya basladım dediklerinizi uygulucam

Sayfayı Paylaş