Antreman (Soru)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve allame24 tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. allame24

allame24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın . Ben 1.70 boyundayım 63 kiloyum biraz yağım var okudan saat 7 de geliyorum antreman için yarım saatlik vaktim var kalçamdada biraz yağlanma var 16 yasındayım benim icin antreman önerirmisiniz hangi hareketleri ne kadar yapmalıyım bu arada alet yok evimde simdiden tesekkurler

2. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Şınav Mekik barfiks squat yap ve ip al ip atla set sayılarını gücüne göre kendin ayarla squatı halterin yoksa 4xMax yap ama ipi en az 10 dakika atla

3. allame24

allame24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam barfiks için başka bi öneriniz var mı ? teşekkür ederim

4. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Barfiks çekmek kadar yararlı bir alternatif yoktur.Barfiks Kol,omuz,sırt,kanat hatta karnınızı bile çalıştırır.Barfiks çekemediğin için başka bi öneri istiyosan altına sandalye gibi bişey koyup ayaklarından destek alarak çek ama zamanla destegi azalt ve güçlendikten sonra tamamen kes

5. allame24

allame24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayır çekemediğimden değil çekmek için imkanım yok yani demir falan evden çıkamıyorum zaten o yüzden söyledim yoksa yararlarını bende biliyorum tesekkür ederim

6. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    eve 1 tane barfix demiri al dostum . fazla pahalı birşey deil 20 tl felan gercekten cok yararını gorursun yasın daha kucuk kemık gelısımınede etkısı olur boyun uzar omuzların genısler ayrıca sınavı farklı stillerde çek guclendıkce sırtına bırseyler koy ve zorla kendını ayrıca squat ın yaglarını erıtmeye cok faydası olur basarılar..

7. eesezgin

eesezgin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yağlanmalar için kardiyo egzersizlerine bakabilirsin.

8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Link : Kilo Verme İle İlgili En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş