antreman sonrasi agri, verimli antreman belirtileri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Stygia tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Iyi gunler kolay gelsin,bu aralar kafama takilan bir sorum var. Gercekten verimli ve hipertrofi ile sonuclanacak bi antreman yaptigimiza dair sinyaller var midir?Gayet guzel besleniyorum guzel dinleniyorum,1rm %75-85 gibi agirliklarla calisiiyorum. Programkm full body seklinde yani her bölge ye bir-iki hareket giriyorum. Ancak antreman sonrasi 1,2 gun bazi bolgelerimde hic 0 agri oluyor, bazi bölgelerde de gercekten hissedilmeyecek kadar hafif agrilar oluyor. Anlayamiyorum acaba her bolgeye tek hsreket girdigim icin mi boyle,halbuki gercekten zorluyorum drop setler super setler yapiyorum antreman sonrasi tshirtu zor cikariyorum, dus bile zor aliyoru ancak sonraki gunler turp gibiyim, sadece bacaklarim da agri oluyor bazen :D
    Dedigim gibi verili,hipertrofili bi antremanin vucud uzerinde biraktigi isaretler olur mu?

2. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Orta vadeli (2-3 ay) lık bir dönemde vücut ölçülerinin takibi en kesin sonucu verecektir bence.

3. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
  4. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bence sende bir sıkıntı yok herkes antrenmandan sonra ağrı çekmeyebilir.Zaten antrenman sonrası ağrı genelde program değiştirdikten sonra olur yani programında genelde aynı ya da çok fazla benzer hareket vardır kaslarını şasırtmalısın ki ağrısın ama çok ağrı olursa zaten çok pump olmuş demektir yani oda çok iyi değil fazla sıkı çalışma bazen bize - olarak dönebilir yani bicepsin bitince 1 tane daha yapmayacak kadar yorgunsa zaten büyüme sağlanmaz sadece damarlanma ve pump çok fazla olur o an için sonra eskiye geri döner 2 3 saat içinde kısaca sıkıntı yok sende fazla herkesde durum böyle beslenmeye dikkat et en sıradan antrenmanla bile büyürsün zaten :)

Buchdich ve Stygia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş