Antreman sonrası Yumurta, Lor Peyniri vs vs..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ibrahimmece tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ibrahimmece

ibrahimmece Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben aranızda oldukca yenıyım ve yaklasık 3 haftadır bu sporla ugrasıyorum antremanda karısık bı programım var ve asıl sorum antreman sonrası neler yemelıyım sızce ? Şunlarıda soylemelıyım kı benım her gun kırmızı et ve tavuk yıyebilme imkanım yok ancak antremadan sonra yumurta yıyordum 4 5 tane o kadar bıde forumda dolasırken lor penırın ucuz ve proteinli bir besin oldugunu gordum sız neler onerırsınız bu işe gönül vermiş ve içinde olarak size sorayım dedim ?

2. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Biraz araştırma yapsaydın iyi olurdu kardeşim.Öncelikle sadece antreman sonrası beslenmeyle olmaz tamamen düzenli bir beslenme olmalı.
    Yumurta çok iyidir bu işte mesela dıyelım 4 tane yiyorsan 3 beyaz 1 tam atarsın bir omlet yaparsın içine 50gr lor tahmini bir yemek kaşıgı filandır onuda karıştırırsın domates biber kesme özgürlügün var neyse çok uzatmayım.Yumurta , makarna, lor peyniri , yulaf ezmesi üstüne süt muz fln kesıp yiyebilirsin deli protein vardır bu saydıklarımda yag oranları cok azdır.Zaten tümden yağsız yemekte iyi degıl bari aldıgın yağ kaliteli ve cok az.150 gr haslanmıs tavukta idealdır yani hergun yemezsın mesela bir gün omlet yaptın ikinci gün menemen yaparsın az yaglı simdilik bu kadar bilgi verebilirim ayrıntılı bir araştırma yapmalısın hadı başarılar

3. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Üstad omlet yaparken yağda kızartıyor musunuz yumurtayı yoksa farklı bir şekilde mi yapıyorsunuz? Bu arada suda omlet diye birşey duydum çok sağlıklı oluyormuş ama internette tarifini bulamadım.

4. ibrahimmece

ibrahimmece Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim ilginiz için saolun

5. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    yağda kızartıyorum evet.Saf zeytinyağıyla yaparsan yağı hem baya az alırsın aldıgın yagda kaliteli olur .Margarin tarzı şeyler çok yağlı

Sayfayı Paylaş