Antreman sonrası öğünde KH

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ADANALI1980 tarafından 23 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Merhaba,

19.00 -21.00 arası antreman, 21.30 eve varınca 1,5 ölçek protein tozunu su ile içiyorum, 15-20dk sonra üzüm suyu içiyorum ya da bir muz veya elma yiyorum.. 1 Saat sonra 4-5 kaşık yoğurt yiyorum.. yatarken de 1 bardak süt içiyorum.. uyuyana kadar acıkmadığım için et türü bişi yemiyorum.. Bir sıkıntı da yaşamıyorum.. kepekli makarna ve ton balık almıştım bi kaç kutu.. ögle ve antreman öncesi tavuk hindi yediğim için antreman sonrası ton balık yiyeyim diyorum.. Kepekli makarna ile 80gr ton balık yesem üzüm suyundan sonra kepekli makarnadan gereksiz kh alımı mı yapmış olurum.. kararsız kaldım. Not: tüm ürünler light'tır :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme/antrenman-hemen-once-ve-hemen-sonrasi-icin-73365.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş