Antreman programina ihtiyacim var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Igdirli tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Igdirli

Igdirli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Deutschland'Köln
    Selamlar öncelikle herkese ben 2 senedir almanya köln kentinde yasiyorum.buraya gelmeden önce Türkiyede yapmisdim bu sporu internette dolasirken bu siteyi buldum.acaba burdaki arkdaslardan rica etsem artik düzenli bir program istiyorum yazabilen olurmu bana.almancam iyi olmadigi icinde hocayla anlasamiyom fazla program yönünden.orta duzeyli bir program olsa iyi olur. Herkese simdiden tesekkürler

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    bir sürü antrenman programları var sitede. Madem siteye gelip kayıt oluyorsun araştırmanı da yap bi zahmet...

3. Igdirli

Igdirli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Deutschland'Köln
    Begenir begenmesin bu sitede konu acmak yasakmi kardesim. Bizim bu millet ne olacak sonu yardimci olmayacaksan konuyada mesaj yazma kardesim sizleri sayiylami veriolar.allaha emanet konuyu kirletme lütfen

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba umarim almancayi hemen öğrenir anlasmaya baslarsiniz herkesle ve ayak uydurursunuz zordur herhalde baska ulkede yasamak ama guzeldir :)
    Body building'e Yeni Başlayanlar İçin Program | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Bu konunun yardimci olabilecegini dusunuyorum bir bakmanizda yarar var kolay gelsin
    Yeni mi basladiniz orayi anlayamadim fakat zaten birkac ay gecirdiyseniz bh sporsa konudaki hareketlerden kendinize guzel bi program yapabilirsiniz
    GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 19 Haziran 2014
    Igdirli bunu beğendi.
  5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Evet bu şekilde konu açmak yasaktır. Forum kurallarına bakınız. Bir zamanlar site çalışıyordu ve hemen bu tip başlıklar kaldırılırdı. Siteyi kirleten sensin...

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Igdirli ve cmrsmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş