Antreman programim-yardim lazim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hobifitness04 tarafından 18 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hobifitness04

hobifitness04 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba saygı değer arkadaşlar,hocalar, ben yaklaşık 1 senedir düzensiz bi şekilde(bazen haftada 1 bazen 2 bazen 3 kafama göre)salona giderdim,bu şekilde 95 kilodan 79 kiloya düştüm(boy:183)ama istediğim gbi bi kilo verme olayı olmadı,heryerimden zayfladım,göbek bel kısmı pörsümüş gbi duruyor sarkık bi şekilde nasıl bi yağ kütlesidir anlayamadım:)ama yaklaşık 2 aydır düzenli şekilde gidiyorum 2 günde bir olmak şartıyla,özetle makinada 2 bacak hareketi+5 göğüs hareketi+3 omuz hareketi+20 dk mide=2 saat+20 dk da cardio bi gün dinlenip iki farklı bacak hareketi+3 sırt hareketi+3 triceps+3 biceps+20 dk mide=2 saat+20 dk cardio (mide hariç her hareket 3 setten 10 ve üstü tekrar ) şeklinde bi döngüm var,ama yorucu bi antreman sonrası kardio yapmak kadar zararlı birşey olmadığını öğrendim,bel göbek çevrem çok az,diğer bölgelerim gözle görülür şekilde değişme var ama bana göre az çünkü kardioyu yanlış zamanda yapıor olmaktan kaynaklanabilir,ve bir değerli bi hocamız koşu bandında koşmanın çok sağlıksız olcaını eklem problemlerine yol açıcaını yazmış ki bende hafiften hafiften başladı bile,benim aklımda şöle bi plan var,hafta içi 3 defa gidip antremanımı yaparım mideyle beraber,haftasonu da bi kez gider kardiomu yaparım mideyle beraber,herkesin hedefi vardır,ben de fitness model tarzı bir vücut istiyorum ,böyle bir değişlikin bana etkisi daha çok olur mu sizce?ve küçük kas grubu olan biceps triceps için toplamda 6 hareket 3setten 10 tekrar ççok mu sizce?çnkü küçük kas grupları için az tekrar ağır ağırlıklarla çalışılması gereg die birşey duydum,bunda da herhangi bir değişiklik söz konusu mu sizce?yardımlarınızı bekliyorumm,saygılarımlaweightlifter

Son düzenleme: 18 Kasım 2011

Sayfayı Paylaş