Antreman programını hazırlamak için yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve myldz tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. myldz

myldz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar 1,5 senedir bu sporu yapıyorum.Gelişim var ama 1,5 sene için beni tatmin edicek derecede değil.Beslenmeye gramı gramına dikkat etmeme rağmen,7-8 aydırda ağırlıklarım ne düştü ne arttı.Kiloda aldım ama çok yağlandım(şu an definasyon yapıyorum), kas ekleyemedim büyük ihtimal.Bu kadar emekten sonrada bir zerre yol kat edememek insana koyuyor.Salon değiş o zaman derseniz oturduğum ilçede başka bir salona gittim o daha ağır programlar yazıyor.Bence hata antreman programında, çünkü sitede diğer üyelerin programlarına bakınca benden daha uzun süredir yapanların bile benim kadar yoğun antreman yapmadıklarını görüyorum.Programdan örnek vericek olursam göğüse 4 er sette 6-7 hareket, sırta aynı şekilde 6 hareket, en önemlisi kola 4 bazen 5 hareket yazdı hocam.Bende araştırarak kendime uygun programlar yazmak istiyorum ama hareketlerin dizilişi nasıl olmalı, hangi kas grubunu hangi gün çalışmalıyız.Hangi kas grubuna tüm hareketlerin toplamnda kaç set hareket uygulayabiliriz vs. bu konularda sizden yardım istiyorum.Biraz uzun oldu ama elimden geldiğince derdimi anlatmaya çalıştım.

2. myldz

myldz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Modum bu konuyu silebilirsin, diğeri bugta kalınca açılmadı sandım, 2 konu oldu.

Sayfayı Paylaş