antreman programım yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve carci tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. carci

carci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 6 ay kondisyon çalıştım. Sırt omuz ğöğüs karın bacak hepsini tek idmanda çıkarıyodum. Tabi faydasını görmedim. Araştırdım ve böldüm

Pzts göğüs biceps
    salı sırt trapez
    perşembe bacak bilek
    cuma omuz triceps

1.siprogramım uygunmudur herbi bölgeye 3-4 hareket yapıyorum
    2. si vazgeçemediğim karın bölgesini ne zaman çalışsam sıkıntı olmaz çarşamba cumartesi veye bı idman günlerinden 2 sinde mi çalışıyım
    3. sıkıştığım günler birleştirmem gerekirse bacak la sırtı birleştirsem sıkıntı olurmu?
    4. sü beslenme olarak fazla yemek yemiyorum. Okulda ekstra doğal ne alabilirim.
    Yaşım 19 boy 1.74

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:34 ----------

Ayrıca göğüs biceps programım varsa önce göğüs hareketinin hepsini bitirip mi bicepse geçmem gerekir yoksa bi göğüs bi biceps diye mi

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    o program adaptasyon dönem,i içindir ve ortalama 2-3 ay kadar sürer. sen 6 ay baya bi abartmıssın ama neyse ... 6 ay temel egzersizleri yaptıgını dusunursek (ki oyle olmalı ) su andan itibaren bolgesel calısmalara daha rahat uyum saglayacagına eminim kolay gelsin iyi çalışmalar. not : bacak sırt biraz agır olabilir. bence sen bacak için hafta ayrı bir gun belirle ve o gun sadece bacak gir.

3. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Ben sana örnek vereyim ordan devam et.

A
    Göğüs 4 hareket (4x10)
    Biceps 3 hareket (3x10)

B
    Sırt 4 hareket (3x10)
    Bacak 3 hareket (3x10)
    Bilek 2 hareket (3x10)

C
    Omuz 4 hareket (3x10)
    Triceps 3 hareket (3x10)

Omuzdan sonra arka kol girmek daha güzel hissettiriyor bence, performans düşüyor biraz ama o kadar da olsun.

Mide bacak çalışmadığın günlerde çalışabilirsin.
    2 günden fazla çalışma.

4. carci

carci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah hocam 4 gün ağır oluyodu sırt bacak çalıştım geçen dinlenerek set aralarına uyarak çalıştım sırt barfiksler beraber 4 hareket bacak da 3 çalıştım verim aldım.

5. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    En iyisi bu şekilde, haftada 3 gün.
    Bende böyle çalışıyorum, 2 ay ara vermiştim yaklaşık 3 cm kaybettim kollardan, 3 hafta da yerine geldi bu sistemle :)

Sayfayı Paylaş