Antreman programım ve gelişim...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nonpoint tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nonpoint

nonpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,

Arkadaşlar 1 senedir yaklaşık aralıksız yapıyorum...öncelikle vücut özelliklerimi ve ölcülerimi paylasmak istiyorum.

boy : 1.76
    kilo : 75

omuz : 122
    Biceps : 40.5
    gögüs : 96

ektomorfz yapılı bir insanım
    Antremanlarını gayet verimli şekilde yapmaya özen gösteriyorum ancak gelişim sürecim nedense yavaşlamış durmuş gibi geliyor..
    Beslenmem elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum (ton balıgı,tavuk gogsu,makarna,bulgur pilavı,pirinc pilavı,kuruyemişler vb..)
    supplement olarak gaspari amino ve mtech pro toz kullanıyorum...

ve göğüs problemim var..araştırdım forumda ancak arkadaşlar bunun bir çaresi yokmudur gögüs ve kanat kısmı diğer bölgelere oranla sanki hiç gelişmiyor.. göğüs hareketlerim
    -üst gögüs press 4x8
    -üst gögüs acma
    -kelebek
    -chest press

farklı bir şekilde değiştirdik programı bench press i ilk defa çıkardık programdan haa derseniz ki ağır girmiyorsun flan suan 85 kilo press yapıyorum..bilmiyorum artık ne yapılır...

herşeyi dört dörtlük yapmaya özen gösteriyorum ancak istediğim şekilde ilerleyemiyorum buda kafama streoid kür ünü sokuyor..salondaki hocam pro vg dereceleri var..streoid kürüne sokmak istiyor beni sizlere danışmak istedim...??
    yani sanki vücut kapasitemin sonuna gelmiş gibi hissediyorum..
    teşekkürler...

Sayfayı Paylaş