Antreman programım hakkında fikir istiyorum YARDIM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mbcoskun1 tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    2 ay kadar önce üniversite dolayısıyla spora ara vermek zorunda kaldım geçen hafta kafama uygun güzel bir salon buldum ve 4-5 gün kadar hamlık yaptım sonra bir abiden tavsiye olarak bu programı aldım kendide kullandı ve faydasını gördü.

Pazartesi-Perşembe : Bench Press , Dumbell Chest Fly , Incline Bench Press , Tricepss Push Down , Cable Tricepss(halat) , lyng Tricepss

Salı-Cuma : Shoulder Press , Standing Lateral Raises , Upright Rowing , Barbell Rowing , Lat Rowing Machine(dar karına çekiş) , Lat Pulldown

Çarşamba-Cumartesi : Squat , Leg Press , Leg Extencion , Leg Curl , Barbell Curl , Alternating Dumbell Curl , Scoot Curl

4 set 15-12-10-8 tekrar şeklinde kilo arttırarak yapıyoruz yararı olur mu yeterince bilgiye sahip olmak istiyorum

2. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Ben begendim ama program eger agir gelirse alisana kadar hareketleri 3er set halinde yapabilirsin. Ama sorun yoksa program guzel iyi calismalar.

mbcoskun1 bunu beğendi.
  3. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    3 gün geçti hepsini uyguladım ağrılarım çok ama sorun değil acı yoksa gelişmede yok

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş