Antreman Programı (Yardım)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bmermi tarafından 3 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bmermi

Bmermi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar . Öncelikle kısa geçeyim , yaklaşık 2 sene vg yapıp 4 -5 ay boyunca bırakmak durumunda kaldım sporu . Haliyle kilo kaybı yaşadım . Başlarken 56 kiloyu 68-69 civarına taşımıştım boyum 1.70 . Tekrardan spora başladım 2 haftadır adaptasyon antremanı yapıyorum . Salondaki hocam bana tek adele sistemini önerdi fakat tek adele sistemini aksatmamak gerekir. Benimde işim sebebiyle bazi gunler aksayabiliyor . Yeniden hacim kazanmak ve kilo almak adına optimum gainer , creatin kullanarak + sigarayı bırakarak çalışmayı düşünüyorum . Çift adele programından zamanında verim almıştım . Bana yardımcı olabilicek bilgili arkadaşlar varsa aranızda yardımınızı bekliyorum . Çift adele programı yapabilecek önerebilecek var mı ? Yardım etmek isteyen olur diye çalışırken verim aldığım bir kaç hareketi örnek vereyim . Mesela göğüste bench pressın ardından üst göğüsü dumbell ile çalışmayı seviyorum . Tricepste dipsten verim aldığımı düşünüyorum ve kickback ten . Deadlift te olmazsa olmaz diye düşünüyorum . Önerilieriniz ve yardımlarınız için teşekkürler . Haftada 4-5 gün antreman yaoabilirim .
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Haziran 2016 ---
    Bu arada şuanda kilom 60 civarında hedefim iste 70

Sayfayı Paylaş