Antreman Programı Sorunsalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LegendBody59 tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba Arkadaşlar Bu Aralar 2 Arkadaşla Kafayı Yedik Sınıftan Ben Diyorum Çift Bölge O Diyor Yazın Tek Sıcak Diye Kışın Çift Onun Başlayalı 5 Ay Oldu Benim Daha Önce 6 7 Ay Yaptım Ama Ara Verdim 7 8 Ay Kadar Başlayalı 1 Hafta Oldu Tekrar Ben Yeni Başladım Diye Onada Söylüyorum Tek Bölge Çalışmak 1 Yıl Üzeri Çalışanlara Öneriliyor Oda Diyor Zayıfız İkimizde Hacim Yapmamız Kilo Almamız Lazım Çift Bölge Çalışınca Çok Yorulacaz 2. Bölgeye Halimiz Kalmıcaz Çok Terlicez Diyor Benimde Onunda Kafası Karışık Yani Bu Sporda İkimizde Şuanlık Yeniyiz Daha Önce Yapsamda Uzun Zaman Ara Verdim Sizce Tek Bölgemi Yoksa Çiftmi Çalışmalıyız Yoksa Karışıkmı Onun Vücut Tipi Mezomorf İle Ektomorf Karışımı Benim Ektomorf 1.79 1.80 Boy 68 Kiloyum Oda Bu Civarlar Sizce Nasıl Çalışmalıyız Yardım Ederseniz Çok Sevinirim Full Body Antreman Programı Diyolar Ondan Hiç Bilmiyorum Bölgesel Programlar Bize Yaramazmı Onuda Söylerseniz Sevinirim.

NOT: YAŞ 16 BOY 1.79 1.80 KİLOM 68 DAHA ÖNCE 7 AY SPOR YAPTIM ARA VERELİ 7 8 AY OLDU TEKRAR BAŞLAYALI 1 HAFTA OLDU

2. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    yorum yokmu kimseden ?? :)

3. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    NOT2: Bu Arada Ektomorf Vücut Tipliyim Skinny Fat Tarzı Napmam Lazım Acil Tavsiyelerinizi Yazabilirmisiniz

4. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    yardım lütfen

5. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları: