Antreman programı çeşitliliği hakkında.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Vaas tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Vaas

Vaas Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hocalarım saygılar.
    Ben bb'ye başlayalı 4 ay oldu hocam ilk yazdığı programı 3 ay kullanmamı söyledi. Kullandım ve yeni bir program aldım bunuda 3 ay kullanmam gerektiğini söyledi. Benim sorum şimdi bu ikinci programı mı 3 ay kullandıktan sonra değiştirmem gerekiyor ya 3 aydan sonra hocanın verdiği ilk programı kullansam yani bu iki programı süreleri bittikten sonra dönerek kullansam bir zararı olur mu ? yoksa her 3 ayda bir yeni bir program mı yazdırmalıyım ama bu bana biraz saçma geldi zaten toplasan kaç tane hareket var ki ?
    (Bu arada göğüs omuz 5, sırt 4, bacak 7, biceps triceps 3er hareket giriyorum her bölgeyi 5 set max tekrar giriyorum. max tekrarlarım en fazla 20 oluyor 15de tükeniyorum yarım yarım 20ye tamamlamaya çalışıyorum her set zorlayabildiğim kadar zorluyorum.)
    Sağolun. Her antremanınızın hardcore olması dileğiyle.

2. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    yaklaşık 2 senedir bb yapıyorum ilk defa bi programda her set tükenene kadar çalışma programı olan birisi gördüm bu hem ağır çalışmanı engeller ve hacim konusunda sıkıntı yaşarsın amacın hacim almaksa genel olarak 8 tekrar yapılır ben ağır girecegim antrenman günleri genelde 10-8-8-6 şeklinde 4 set girerim.antrenman programı hakkında ise ilk 3 ay yaptıgın büyük ihtimal başlangiç programıdır 6. ayında yıne bu programa donmen bence yanliş olur.

Vaas bunu beğendi.
  3. FitFighter

FitFighter Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    Vucüdunun gelişmesiyle birlikte tabiki antrenmanların da değişecektir kardeşim..Sen hocanın dediklerine uymaya devam et.Çalışmaya devamm :D

Vaas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş