Antreman da Hangi vicut bolgeleri birarada calistirilmali ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve buraktemiz tarafından 13 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Arkadaslar belki bu konu daha once acildi veya sabit olarak acildi ama forum da yeniyim ve body hakkinda tek bilmedigim konuyu sorucam size yardimci olursaniz cok sevinirim ;

Spor salonun'a 4 gun gidiyorum ve su sorunum var , 11 vicut bolge calistirma hareketlerini hangi gune nasil yaymaliyim bunda cok yanilgidayim yani demek istedigim bench ile triceps dogrumudur veya biceps ile sirt dogru bir programmiidir gunduk olarak bunda yanilgidayim bunda bana yardimci olursaniz cok sevinirim. calisma programim da olan vicut bolgeleri

Omuz , Biceps , Triceps , Sirt , Bacak , Gogus , Boyun , Trapez , Baldir , Bilek , Kalca

Bunlardan bana 4 gunluk 3erli bolebilirseniz cok sevinirim.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/Adsz.jpg

göğüs hareketlerinde 2. etki alanı trcepstir fakat 2. yapılacak antreman bicepstir

triceps göğüsün %20 kadar çalışırken biceps dinlenik ve esnemiş olarak antremana hazırdır.

triceps sürekli kasıldığından çıkarılacak antremanda kısa sürede doyuma ulaşması (erken form) bizim için iyi değildir. (işlenmeden bitirilen bölge)

ben şöyle sorayım yorgun olan yada yorulmuş olan kasımı çalıştırırdınız yoksa dinlenmiş esnemiş olan kasımı ?

FLEXOR ALINTI.

Biceps ile sırt çalışmayın zsırt çalışınca fazlasıyla bicepste çalılmış oluyor.

ZeusS_ bunu beğendi.
  3. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Yani demek istedgniz gogus ile triceps calismk yerne biceps gogus calismnz daha vermli olr

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    evet arkdasımızın demek istedigi bu yani sırt ve triceps gögüs ve biceps seklinde daha iyi verim alırsın

Sayfayı Paylaş