Antreman öncesi Protein ve Gh Max Alımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kayahanonur tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Antremandan 30 dk önce protein ve Gh Maxı birlikte aldığım için, gh maxın veriminin düştüğünü duydum. gh-insülin ilişkisinden dolayı. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirlermi? Proteini önce ve sonra olarak alıyorum.

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Antrenmandan önce niye GH max alıyorsun, GH'un antrenmanda herhangi bir faydası olmayacaktır sana. Gh max'ı yatmadan bir saat, otuz dakika önce alsan daha iyi olur.

3. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Antrenmandan önce 4 yatmadan önce 2 olarak alıyorum kutuda yazan kullanım talimatına göre. Kafamı karıstıran konu yukarıda sordugum herhangi bi bilgin varmı? Antrenmandan 30 dk öncesi proteinle birlikte gh max alındıgında, gh değeri düşer mi? verim azalır mı?

4. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;
    Gh max antremandan önce protein tozu ile alınabilir burada kilit nokta protein tozunu süt ve süt ürünleri ile birlikte tüketmemen. GH max ürününü almadan önce çok fazla karbonhidrat almaman gerekiyor senin de belirttiğin gibi insülin seviyeni yükseltmemek adına . Ayrıca antramnlardan önce kullanımında aşağıdaki yararları sağlamakta. Tabi büyüme hormonunu tetiklemek gibi bir özelliği de olduğundan yatmadan önce de alınabilir.Bana sorarsanız 3-3 şeklinde kullanmanız .

1. Vücudun nitrojen tutumunu artırır

2. Protein sentezini yükseltir

3. Katabolik protein parçalanmasını azaltır. GH MAX, vücut yağlarının enerji metabolizmasında kullanımını arttırır ve yağ yakımı ile kilo kaybına yardımcıdır.

kayahanonur bunu beğendi.
  5. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Çok açıklayıcı bi cevaptı kafamdaki soru işaretleri kalmış oldu çok teşekkürler, o halde protein tozu gh max ile alındıgında insülin seviyesi dalgalanmıyor, ya da daha az dalgalanıyor demek lazım.
    Karbonhidratla birlikte alındıgında insülin seviyesi yükselip gh verimini azaltıyor. O halde kullanım şeklime aynen devam edicem, antrenmandan 2 saat öncede protein ve karbonhidrat ağırlıklı yemek yıyorum.

Antrenmandan 30 dk önce whey protein ve gh max
    Antrenman esnasında Xtend
    Antrenmandan sonra whey protein
    Gece yatmadan önce gh max şeklinde kullanmaya devam edicem.

sinful bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş