Antremanımda Eksik var mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve herort tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. herort

herort Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    arkadaşlar merhaba aranıza bugün katıldım sizlerden yardımcı olmanızı istedigim bi konu var antremanımla ilgili
    arkadaşlar ben otelde çalışıyorum sabah ögle akşam yiyecekleri istedigim gibi yağsız tuzsuz çıkmasada az yiyerek ve çok az ekmek tüketerek yiyiorum
    bundan 1 ay önce salona gidiyordum mersinde ama şuanda antalyaya çalışmaya geldigim için bulundugum yerde spor salonu yok mecburen mesai saati dışında evde çalışıyorum vucudümda gögüs karın kol omuz kasları belirgin bunların tekrar gitmesini istemiyorum

antremanım ise şöyle:
    sabah: 08:00 sabah kahvaltısı
    (bolca salatalık domates 3 yumurta beyazı 2 dilim ekmek çayıma ise çay kaşıgının ucunu çok az şekere batırarak şeker atıorum bu arada yumurta hergün çıkmıor 2 veya 3 günde 1)
    ögle: 11:30
    (pirinç pilavı yoğurt çorba(çorbalar değişior az yiyiorum hergün farklı çorba çıkıo 1 elma 1 dilim ekmek bolca yeşil salata)
    ögle arası: 14:00 (eti form sade bisküvi , nescafe 2 si 1 arada şekersiz 1 kahve içiyorum)
    akşam 17:00 (akşam yemeği hergün öğle yemeğiyle aynı akşam ekmek tüketmiyorum)
    Not: Günde 1 bardaktan başka çay ve 1 taneden başka kahve içmiyorum arkadaşlar
    yağlı,tuzlu,şekerli,kızartma,cips,tatlı gibi şeyler yemiyorum hemde hiç akşam 6 dan sonra çok acıkırsam salatalık domates yogurt ve meyve yiyorum saat 20:00 dan itibaren su dışında vucüdüma hiç birşey almıyorum

Antremana başlayış saatim akşam yemeğinden 30 dk sonra

10x3 dark açı şınav
    10x3 omuz genişliği şınav
    10x3 geniş açı şınav
    10x3 elleri geriye alarak yapıyorum

şınav bittikten sonra
    çeşitli mekik hareketleri var yaklaşık 9 adet çeşitli mekik hareketi yapıyorum bölgeler için
    haftada 1 gün çalışmıyorum

herhangi bi eksiklik veya yanlışlık varsa yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ederim

Sayfayı Paylaş