Antremanım hakkında şüphelerim var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oguzhan2250 tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. oguzhan2250

oguzhan2250 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar boyum 1.84 kilom 72.
    Spora gittiğim zaman ölçümlerim yapıldı ve 6 haftalık bir program verildi. Bu programa 2 günde 1 gidiyordum ve tüm vücut çalıştırılıyordu.
    6 hafta geçti yeni program verildi bölgesel çalışma başlayacak sandım ki şimdi verilen programda 2günde 1 gidilecek şekilde ve vücudun her yerini çalıştırıyor. 4 hafta bunu yapacakmışım. Salonda hocaya neden bana nasıl bir vücut istediğimi sormuyorsun ne zaman bölgesel çalışmaya başlayacağız neden bu programı verdin ne faydası ne mantığı var beni aydınlatır mısın gibi sorularıma hep geçiştirme cevap veriyor. Ben bilmediğimden onun dediğine saygı duyuyorum. Sonuçta o benden daha bilgilidir diye düşünüyorum.
    Sizce bu çalışma programında bir aksilik yok 10 hafta bölgesel çalışmasam da olur diye düşünüp sonrasında ki programı mı bekleyeyim, yoksa sizce bir kaç sorum daha olsun mu ? Bir de bu sorular nasıl olmalı ? Teknik olarak bilgisiz olduğumdan belki de sorduğum sorular istediğimi yansıtmıyordur.
    Örneğin;
    Meslek açısından fazla hacim kazanmamam lazım. athletic fitness diyorlar sanırım en büyük hayalim o tip bir vücuda sahip olmak.
    Bunu salondaki hocaya nasıl anlatabilirim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş