Antraman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pravij tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pravij

pravij Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar vucudumdaki fazla yağlar yüzünden bi salona yazıldım program olarakta ilk ay programını verdiler full body girişiyorum işte ama asıl amacım yağ yakmak olduğu için gider gitmez 40 dk kardio yapıyorum sonra ağırlık basıyorum full body işte bazı yazılarda bunun yanlış olduğunu okudum bu konuda yardım istiyorum dediğim gibi asıl amacım yağ yakmak olduğu için 40 dk kardio kesin yapıyorum ama çok zılızda kalmak istemiyorum ağırlıkta basıyorum yağtığım çok mu yanlış yardım edin. teşekkürler

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo olculerin ve fotografin biraz bilgi verirsen daha iyi yardim alabilirsin ?

3. pravij

pravij Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam öyle büyük bi kilo sorunum yok dışardan anlaşılmıyo hatta ama tişörtü çıkarınca durum fena acaip göbek var dümdüz olsun istiyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Aralık 2013 ---
    Bu arada buna benzer bi konu daha açmıştım önceden kilitlenmişti bu sefer mod arklardan ricam kilitlemeyin kilitlencek ne var yardım istiyorum program yardımı hepsi bu ayrıca forumuna araştırdım bulamadım bişey

4. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim bu forumda aradigin hersey var tek onemli olan hayatini uykunu yemeni duzene koyman undan ve sekerden uzak dur biraz sadece kardiyi yap agirlik girme dusuk agirlikla hareketleri nizami ogrenmeni tavsiye ederim

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yeni başlayanlara verilen program full body. Alışma programi o 1 ay sonra değişir. Yağ yakiminda önemli olan beslenme. Günlük kalori ihtiyacindan az alirsan kilo verirsin. Kardionun payı yüzde 20 dir.

Sayfayı Paylaş