Antraman günleri ve Çalıstıgım bölgeler hakkında sorum olucaktı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jemholie tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba .
    Ben geçen hafta fitness sporuna basladım.Kilom 66 boyum 1.81 yasım 19. Hocamız haftada 3 gün çalısma günü verdi. Salı persembe cumartesi ( pazar kapalı zaten ) sizce normalmidir bu calısma günleri 4 gün diye biliyordum fakat sizdende bilgi almak istedim. Ayrıca tüm vücut olarak calısıyor suan icin yani kol bacak göğüs omuz kanat olarak hepsine bir calısıyorum ona ne zaman parça parça calısıcağımı sordugumda önce alt yapıyı hazırlıyoruz dedi 2 ay filan böyle devam ediceksin alt yapıyı oturttunmu program yapıcaz seninle dedi aslında hosuma gitti gerçekten 3kg damble kaldırırken 3.sette zorlanıyorum ama bir yandanda aklıma takıldı acaba uzun bir süremi diye çünkü bir kez daha gitmistim 10 antramandan sonra geçicez demisti ordaki hoca. Sizin fikirleriniz nelerdir görüsleriniz nelerdir merak ediyorum.Bu sporda hiç acelem yok güzel bisekilde en sağlıklı sekilde gelismek istiyorum bilginize.

2. RaistEmre

RaistEmre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emre
    Yer:
    Ankara
    Yaklaşık 8 aydır bu sporu yapıyorum 8 aydır haftada 3 kez gidiyorum bende.Ayrıca başlangıç proğramları hemen hemen aynı oluyor çünkü aynı mantığa dayanıyor.Sen hocanın tavsiyelerinin dışına çıkma :)

jemholie bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş