Antidepresan ve supplement

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kocakobra1 tarafından 13 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kocakobra1

kocakobra1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yaklaşık iki yıldır antidepresan kullanıyorum,ve tabi ki supplement de kullanıyorum ve kendi üzerimde bir çıkarımdan bahsetmek istiyorum,özellikle aminoasit aldığımda veya b vitamini içeren ilaç aldığımda kendimi inanılmaz kötü hissediyorum,asla plasebo etkisi olduğunu düşünmüyorum çünkü bunu aylarca test ettim ilginç olan şu ki b vitamini ve aminoasit içermeyen supplement kullandığımda böyle bir şey söz konusu değil,merak ettiğim şey şu ssrı ilacı kullanıp yanında supplement kullananlar var mı bu konuda yorum yaparlarsa sevinirim.

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Supplementlerle bir etkileşimi olacağını sanmıyorum fakat vitamin ilaçlarıyla birlikte alınması sorun yaratabilir.

3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Kullandigin ilaclarin prospektusunde ilac etkilesim kisimlarina goz atabilirsin.

4. kocakobra1

kocakobra1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    İlaç prospektüsünde böyle bir şey yazmıyo ama bir daha aminoasit ve b vitamini içeren supplement kullanmayı düşünmüyorum

Son düzenleme: 13 Şubat 2016
  5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Supplement sanmiyorum bir direk etkisi olsun, b vitamin genel anlamda sinir sistemi uzerinde etkili olabiliyor. Kullaniminda tedbiri elden birakmamak lazim.

6. kocakobra1

kocakobra1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    haklısın,bu konuda daha önce de araştırma yaptım,b vitamini ve aminoasidin içerisinde bulunan tirozin,fenilanin,hisditin;bunlar sinir sistemini etkileyen amino asit çeşitleri,kesin bunlardan kaynaklanıyor demiyorum tabi ama artık çok daha dikkatli olacağım kesin

Sayfayı Paylaş