Antidepresan hakkında !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve PowerLife tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar yaşadığım bazı sorunlar nedeniyle psikiatriyete gitmeyi düşünüyorum.çok zor günler yaşıyorum.Gittigim zaman büyük ihtimalle antidepresan ilaç yazıcak.Ben korkmaya başladım antidepresanlardan.internetti yorumları okudukca dahada kötü oluyorum.Saç dökülmesi cilt yaşlandırması veya cinsel sorunlar yapıyomuş.Aranızda antidepresan kullanan varmı ne için kullandınız ?

Spora etkisi varmı zararı bakımından ?

Cevaplarsanız çok memnun olurumm.

2. bblokee

bblokee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 yıldır kullanıyorum sivilce cinsel sorun vs hiçbişey yaşamadım allaha şükür ayrıca kiloda yapmıyo kilo yapıyo diyenler sanırım psikolojik olarak kendini yemeğe endeksliyenler sporumuda yapıyorum diyetimide yapıyorum hiçbi sıkıntı yok

3. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Sonunda cevap veren cıktı :D ben gittim uzmanla konuştum kaygı bozukluğum varmış.2 tane antidepresan verdi 5 gündür kullanıyorum.Bazı sözlüklerde yazıldığı gibi beyni uyuşturmuyo yada ölü gibi dolaşmıyorum.spora yakın zamanda başlamayı düşünüyorum.Bu arada sen ne için kullanıyosun antidepresanı ?

4. bblokee

bblokee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sinir yersiz kaygı aşırı heycan ciddi anlamda ağır antidepresanlar var miligramı ve etkisi yüksek o yüzden ondan demişlerdir ki sende sadece kaygı bozukluğu var doktor tedavisine tam uy düzenli kontrole git atlatırsın o ilacın sana hiçbi zararı olmaz ama sen böyle kafaya takarsan psikolojin bozulur :D

Sayfayı Paylaş