Antereman ve Beslenme Üzerine

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mesutfb2005 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Merhabalar

Bende fitnesse yeni baslayan biri olarak aklima takilan bir kac seyi burda sizlere danismak istiyorum.

Boyum 1.80. 1,5 aydir bu sporu yapmaktayim kilom 89`dan 83`e düstü. Antereman programim 10 Dakika isinma, 1 saate yakin 10 farkli aletle genel bir kas calismasi. Antereman bitimi 30,40,50 dakikalik kosu. Anteremanim olmadigi gün 30,40,50 dakikalik kosular + karin kasi calisiyorum. Bu tempo icerisinde vermis oldugum kilo biraz az gözüküyor ancak ben yeme konusunda kendimi fazla kasmiyorum. Gün icerisinde kebap olsun, pizza olsun zaman zaman yiyorum abartmadan. Aksam 7 den sonrada hic bir sey yemiyorum.

Simdi size sormak istedigim, ideal kiloya gelebilmem adina aksam yemeklerinde ne tavsiye edersiniz? Lütfen isim olarak söyleyin yemekleri.
    Bunun yaninda antereman icin önerilerinizide bekliyorum. Saglicakla kalin...

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Verdiğin kilo gayet ideal, fazla kılo verdiğin zaman kork bence. Madem şimdiki amacın yağ yakmak pızza, kebap türü şeylerden kaçınmalısın. Eger kaçınamıyorum dıyorsan haftada bir veya iki kere ye bari. Akşam yemeklerınde de protein yönünden zengın yiyecekler yemege bak. Karbonhidratlardan kacın. Kızartma yememeğe özen göster, genelde haşlanmış sebzelere ve ızgarada et, tavuk, balık gibi gıdalara yönel. Forumda reklam vermek yasak ama vereceğim link reklama girmez heralde;
    http://www.evimizindoktoru.com/diyet-programi-2.html
    Burayı bir incele istersen. Faydası olacaktır.

mesutfb2005 bunu beğendi.
  3. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci

Cevabin icin tesekkürler. Pizza konusuna gelirsek zaten bende yemeye dikkat ediyorum, haftada yada iki haftada bir böyle seylerle kendimi ödüllendiriyorum. Yazin dügunum var o zamana kadar vucudu iyice bi toparlamak istiyorum. Yemek konusunda tek SIKIntim, öyle diet listesi yapmamak. Evde ne yapilmissa mecburi yiyorum ve 7 den sonra hic bir sey yemiyorum. Pc basinda calismamda benim icin büyük dezavantaj. Neyse bakalim ne olacak durum :)

Son düzenleme: 21 Şubat 2010

Sayfayı Paylaş